پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 19
کد خبر: ۲۲۰۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
همزمان با آغاز ماه شوال
همزمان با آغاز ماه شوال و پایان ماه مبارک رمضان نماز وحدت آفرین عید سعید فطر باحضور باشکوه مومنان در مصلی جمعه بوشهردر صفوفی به‌هم فشرده به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری برگزار شد.
به گزارش سوک، مردم مومن وخداجوی بوشهر صبح امروز همزمان با سراسر کشور به پاس یک ماه بندگی خالصانه در ماه مبارک رمضان، نماز عید سعید فطر را به امامت آیت‌‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر اقامه کردند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با تبریک این عید آسمانی اظهار داشت: امید است همه نمازها، روزه‌ها و دعاهای مومنان به احسن وجه مقبول درگاه ایزد منان قرار بگیرد.


نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خداوند در همه حالات یاری و کمک رسان انسان است با استناد به آیات قرآن کریم افزود: خداوند در کتاب آسمانی قرآن کریم فرموده‌اند که قبل از اینکه انسان‌ها دعاها کنند، آنرا اجابت می‌کنم.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر باقی ماندن رمضانی مومنان افزود: ماه مبارک رمضان با تمام ویژگی‌های آن تمام شد اما تربیت یافته‌گان این ماه با عظمت باید تلاش کنند رمضانی بمانند.


صفایی بوشهری با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای 15 خرداد، سالروز ولایت مقام معظم رهبری به عنوان یک نعمت الهی تبریک گفت.

وی، با اشاره به دشمنی آمریکا و ایادیش در منطقه  تصریح کرد: آمریکا و دشمنان به شدت علیه ملت‌های مختلف در جهان، مسلمانان و ملت ایران فعال است ولی به یقیین پیروزی نزدیک است.



نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف تصریح کرد: مسئولان در فضای ملی و استانی در رابطه با حل مشکلات آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان، اشتغال، مسکن جوانان تلاش کنند.

امام جمعه بوشهر حمایت از جوانان را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: حمایت از جوانان، حل مشکلات گرانی و رسیدگی به فقرا و مستمندان باید در اولویت برنامه مسئولان قرار بگیرد.






























































































عکس: مهرداد جشنی پور
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد