چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
کد خبر: ۲۲۱۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
کارشناس هواشناسی:
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: دما و رطوبت در استان بوشهر همچنان بالا خواهد بود.
دما و رطوبت در استان بوشهر همچنان بالا خواهد بود

به گزارش سوک،پیام مساعدی  اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که در اغلب ساعات از وقت امروز و روزهای آینده وضعیت جوی و دریایی استان نسبتاً آرام خواهد بود.

وی اضافه کرد: همچنین با توجه به حاکمیت الگوی تابستانه بر جو استان، دما و رطوبت هوا در سطح استان همچنان مقادیر بالایی دارد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در ساعاتی از بعد از ظهر تا اوایل شب رشد ابر در ارتفاعات استان و احتمال وقوع ناپایداری‌های موقت جوی دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: در ساعات آینده آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، طی صبح‌گاه در برخی نقاط وقوع پدیده مه و طی ساعاتی از بعد از ظهر تا اوایل شب در ارتفاعات استان همراه با رشد ابر و احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی خواهد بود.

مساعدی بیان کرد: جهت وزش باد متغیر غالباً شمال غربی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت شش تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و طی ساعات بعد از ظهر تا شب در برخی نقاط مرتفع شرقی گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: در این مدت ارتفاع موج دریا نیز بین ۳۰ تا ۶۰ گاهی ۹۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت یک و ۴۸ دقیقه بامداد، جزر اول دریا ساعت پنج و ۲۱ دقیقه، مد دوم دریا ساعت ۱۱ و ۵۸ دقیقه و جزر دوم ساعت ۱۹ و ۵۲ دقیقه خواهد بود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد