دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۲۲۱۲۰۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما یک بار مذاکره کردیم و تکرار دوباره آن معنا ندارد، وقتی صداقت ندارند و پایبند به چیزی نیستند مذاکره نمی‌کنیم‌.
حسینی: ‌تکرار دوباره مذاکره با آمریکا معنا ندارد
به گزارش سوک، سیدمحمد حسینی شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره سرداران شهید زال‌ و نجف‌ یوسف‌پور و شهدای بخش ناغان اظهار داشت: ملتی که شهید تقدیم می‌کند یعنی هنوز زنده و شکست‌ناپذیر است‌.

وی با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران افزود: همه دنیا و خبرگزاری‌ها، سیاستمداران و روسای جمهور منتظر پیام مقام معظم رهبری بودند و شاهد بودید‌ که رهبری چگونه با اقتدار سخن‌ گفتند‌ و واکنش‌ ایشان را دیدیم‌ که فرمودند" امثال ترامپ‌ را شایسته مذاکره نمی‌دانیم‌".
وزیر اسبق‌ فرهنگ و ارشاد بیان کرد: ما یک بار مذاکره کردیم و تکرار دوباره آن معنا ندارد، وقتی صداقت ندارند و پایبند به چیزی نیستند مذاکره نمی‌کنیم‌.

حسینی با بیان اینکه باید قدر و جایگاه شهدا را بدانیم، اضافه کرد: برگزاری مجالسی‌ که یاد شهدا را زنده نگهدارد‌ برای جوانان آموزندس‌ و تفکرات‌ شهدا را به نسل جوان انتقال می‌دهد و دیدید‌ که شهید حججی‌ در همین محافل و مجالس درس از شهدا آموخت و برای دفاع از حرم شهید شد‌.

وی با بیان اینکه برخی‌ها در خارج از کشور شعار جانم فدای ایران سر می‌دهند، گفت: برخی‌ها می‌گویند وطن دوست و ایران دوست هستند و شعار جانم فدای ایران سر می‌دهند اما در هیچ کجای معرکه نیستند و جایی که باید ایثار و فداکاری کنند‌ حضور ندارند‌.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: حتی آقازاده‌ها به جای اینکه در ایران باشند‌ به خارج از کشور می‌روند‌ و برای ما ژست‌ ایران دوستی می‌گیرند‌.

حسینی گفت: کسانی که از کشور دفاع کردند بچه‌های مسجد و محافل دعا و زیارت عاشورا بودند‌ و اگر آن‌ها هم به دنبال مال دنیایی‌ و رفاهی بودند الان کشور با این امنیت وجود نداشت‌.

منبع:تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد