سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۲۱۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
در نشست شورای بوشهر
کیوان هاشم زاده در نشست علنی شورای شهرر بوشهر که با حضور خبرنگاران برگزار شد با ارائه پیشنهادی کاربردی، خواهان رفع یکی از اساسی ترین مشکلات و معضلات حوزه شهری بوشهر شد.
به گزارش سوک، کیوان هاشم زاده در نشست علنی شورای شهرر بوشهر که با حضور خبرنگاران برگزار شد با ارائه پیشنهادی کاربردی، خواهان رفع یکی از اساسی ترین مشکلات و معضلات حوزه شهری بوشهر شد.

وی در نطق پیش از دستور بیان کرد: با توجه با ترافیک سنگین در بعد از ظهر و شب در برخی خیابانهای شهر و کمبود پارکینگ  در سطح شهر درخواست دارم  فضای خالی حیاط برخی از مدارس جهت استفاده به عنوان پارکینگ خودرو مورد استفاده قرار گیرد

نایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر تصریح کرد: خیابان های اصلی و پر تردد شهر بوشهر در ساعات بعد از ظهر با ترافیک سنگینی مواجه است که در جهت کاهش بار ترافیکی و امنیت و آسایش مردم می توان از طرح  پارکینگ در مدرسه استفاده کرد.

وی افزود: در صورت اجرایی شدن این طرح ضمن کاهش بار ترافیک شهری ، امکان ایجاد یک ساختار درآمد زایی برای  مدارس نیز بوجود می آید که در مجموع می تواند بخشی هر چند ناچیز از مشکلات مالی مدارس را مرتفع کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر یادآور شد: ضروری است طی یک نشست با مدیران آموزش پروررش این موضع که می تواند با توجه به کمبود پارکینگ در سطح شهر یک  راهکار کاهش ترافیک شهری است در دستور کار قرار گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد