پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
کد خبر: ۲۲۱۳۸۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر :
مذکوری در این بازدید گفت: تلاش‌های شبانه روزی کارکنان برق در اقصی نقاط استان بویژه شهرستان دشتستان بعنوان شهرستان رکورددار گرما در استان بوشهر قابل تقدیر و ستایش است.
به گزارش سوک و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در بازدید  از تأسیسات برق برازجان گفت: تلاش‌های شبانه روزی کارکنان برق در اقصی نقاط استان بویژه شهرستان دشتستان بعنوان شهرستان رکورددار گرما در استان بوشهر قابل تقدیر و ستایش است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در سفر شهرستانی خود به دشتستان علاوه بر بازدید از تاسیسات برق برازجان با کارکنان مدیریت برق این شهرستان دیدار و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

مذکوری در این بازدید گفت: تلاش‌های شبانه روزی کارکنان برق در اقصی نقاط استان بویژه شهرستان دشتستان بعنوان شهرستان رکورددار گرما در استان بوشهر قابل تقدیر و ستایش است.

وی بیان کرد: تامین برق پایدار هم استانی‌ها با اقدامات مدیریت مصرف بعنوان اولویت شرکت توزیع نیروی برق استان است که کارکنان صنعت برق باید از نهایت ظرفیت خود برای تحقق این مهم استفاده کنند.

مذکوری ادامه داد: در این مسیر مشترکان برق استان بعنوان بخش عمده مشترکان باید  مدیریت مصرف بهینه برق  را بطور جد دنبال کنند.

مذکوری تاکید کرد:  تنظیم درجه کولرهای گازی بین 23 تا 26 درجه سانتیگراد، استفاده از لامپ های LED، عدم استفاده از وسایل برقی پر مصرف از قبیل جاروبرقی، اتو و ماشین لباسشویی در ساعات اوج بار  مصرف از ساعت 12 لغایت 17 و 20 لغایت 23، استفاده از سیستم های هوشمند روشنایی در راهروهای آپارتمان ها در فصل گرما از جمله راهکارهایی است که می تواند در کاهش مصرف برق بسیار تاثیرگذار باشد.

مذکوری در ادامه سفر شهرستانی خود از محله های حاشیه شهر و تاسیسات برق این بازدید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد