سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۲۱۴۰۲
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
شهردار بندر بوشهر خبر داد:
سیدنورالدین امیری شهردار بندر بوشهر از فعال شدن سامانه کنترل سرعت در اتوبان امام علی(ع) و خیابان ساحلی شهر بوشهر خبر داد .
به گزارش سوک ، سیدنورالدین امیری از فعال شدن سامانه کنترل سرعت در اتوبان امام علی(ع) و خیابان ساحلی شهر بوشهر خبر داد .

شهردار بندر بوشهر از فعال شدن سامانه کنترل سرعت در اتوبان امام علی(ع) و خیابان ساحلی شهر بوشهر خبر داد و افزود : امروزه در اکثر شهرهای بزرگ و پیشرفته دنیا به منظور ارتقاء احاطه مدیریت شهری بر کلیه رویدادها و وقایع اثرگذار شهر به ویژه امنیت شهروندان ، از فن آوریهای نوین نظارت از راه دور استفاده می شود .

امیری با اشاره به اینکه در حال حاضر تکنولوژی به کمک مدیران شهری آمده و در تمام کشورهای دنیا برای کنترل ترافیک به کارگیری می شود ، عنوان کرد : در همین راستا ، سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری بندر بوشهر با همکاری معاونت عمرانی اقدام به نصب و همچنین راه اندازی دوربین های پایش تصویری اعم از نظارت تصویری و ثبت سرعت در اتوبان امام علی(ع) و خیابان ساحلی شهر بوشهر نموده است .

شهردار بندر بوشهر در ادامه مزایای استفاده از سیستم های هوشمند را امکان فعالیت شبانه روزی و دقت بالا ، تغییر رفتار رانندگی ، کاهش پایدار تصادفات ، افزایش ایمنی و در نتیجه بهبود عبور و مرور شهری و امنیت شهروندان ، عنوان کرد و گفت : این سیستم در بازدارندگی از وقوع تخلف و نظم ترافیک که از مسائل حائز اهمیت برای مجموعه مدیریت شهری است ، بسیار موثر است .

بدیهی است دوربین های پایش تصویری از جمله پروژه هایی است که در بدو ورود امیری به شهرداری بندر بوشهر و بدست گرفتن سکان مدیریت شهری استارت آن خورد و اکنون به مرحله بهره برداری رسیده است .

همچنین خرید تجهیزات فاز دوم پایش تصویری نیز به مناقصه رفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد