دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 14
کد خبر: ۲۲۱۴۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
دبیر جشنواره فستیوال سالنی استان بوشهر خبر داد:
این جشنواره در دو روز و کوتاه ترین زمان اجرا و خوشبختانه با استقبال گسترده علاقمندان مواجه شده است‌ و بابت همین موضوع ما قدردان مدیران و مربیان و ورزشکاران محترم باشگاه های سراسر استان هستیم.
عباس رایانی در گفتگو با پایگاه خبری سوک در خصوص برگزاری بزرگترین فستیوال سالنی استان اظهار داشت: با اخذ مجوز از ریاست هیئت فوتبال استان و با مشارکت اداره کل تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و هیئت ورزش های همگانی استان این رویداد در مورخ ۲۰ و ۲۱ تیرماه برگزار می شود.

عباس رایانی؛ دبیر جشنواره فستیوال سالنی استان بوشهر

* در این جشنواره تلاش می کنیم علاوه بر اجرای برنامه های فستیوال  مربیان اخلاق مدار و بازیکن ساز تیم های شرکت کننده را معرفی نماییم.

*در خصوص مکان برگزاری مسابقات و خوابگاه ورزشکاران در این جشنواره ، با مساعدت و مشارکت دکتر هوشیار رئیس اداره کل تربیت بدنی آموزش و پرورش استان چند سالن مهیا و آماده برگزاری شایسته از تیم های شرکت کننده از اقصی  نقاط استان می باشد.

*با توجه به استقبال بی نظیر باشگاه ها و مدارس شهرستانهای استان جهت حضور در این رویداد و تلاش های اداره کل تربیت بدنی آموزش و پرورش  استان خوابگاه های شهید زالی و شهدای دانش آموز برای اسکان ورزشکاران عزیزمان مهیا می باشد. ما می خواهیم این جشنواره را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم و اگر همکاری و تعامل این عزیزان نبود این اتفاق امکانپذیر نمی بود.

* درباره تعداد تیم های شرکت کننده و  نظر خود در مورد بخش مسابقه جشنواره فستیوال سالنی استان ، تاکنون 55 تیم ثبت نام قطعی داشته اند و اما بواسطه شروع ترم تابستانه،  باشگاه های که در حال ثبت نام نیروهای جدید تابستانه خود می باشند برای ارائه لیست خود، از ما درخواست مهلت داشته اند که ما به این عزیزان تا ۳۰ خرداد زمان داده ایم تا بتوانند در این رویداد حضور شایسته ایی داشته باشند. از نظر من اهمیت دادن به برد و باخت برای رده های سنی زیر ۱۳ و ۱۴ سال در فستیوال ها اتفاقی مناسبی نیست.

* تاکید ما این است که این جشنواره را در کنار رقابت سالم و برابر،  در یک فضای شاد و لذت بخش برگزار میکنیم و تلاش می کنیم برای تمام مربیان و بازیکنان شرکت کننده مدال، حکم قهرمانی، تندیس یادبود در نظر بگیریم و در پایان جشنواره به آنان اهدا گردد.

* با اشاره به سختی های فراوان فستیوال بزرگ سالنی استان ، فشارها بسیار زیاد است ما، یعنی من و همکارانم طی این ماه ها تلاش کرده ایم که میزبان شایسته ایی برای تمامی شرکت کنندگان باشیم.  من ۳۳ سال تجربه کار در مدارس و رده سنی زیر ۱۳ و ۱۴ سال را دارم و بارها مربی تیم منتخب دانش آموزی در لیگ برتر کشور بوده ام و مسئولیت انجمن فوتسال اداره کل و شهرستان بوشهر و نیز هم اکنون عهده دارم.

* بعد از پیشنهاد این مسئولیت که از طرف سید عادل میری موسس و مدیرعامل و اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه توس اسپرت مطرح شد. تمام تلاشم را برای برگزاری شایسته این رویداد انجام خواهم داد.

*وضعیت فوتبال پایه با حضور دکتر نجفی رئیس هیئت فوتبال استان دگرگون شده است و با دستور ایشان این  جشنواره همانند استاندارد های فدراسیون برگزار خواهد شود و کنار گذاشتن بخش مسابقه و جنگیدن تیم ها برای قهرمانی عاقلانه ترین کار ممکن در این فستیوال است، و ما بر اساس متد برگزاری جشنواره های کشوری آنرا اجرا  و به طبع از آن پیروی میکنیم.

*با وضعیت فعلی فوتسال استان و در صورت استقبال و همراهی سایر باشگاه ها با طرح باشگاه توس اسپرت، می توانیم در گام بعدی  با ثبت برگزاری این جشنواره در سال چهار بار و هر فصل یکبار در بولتن فدراسیون بگنجانیم. آن وقت در آینده می توانیم با قدرت بیشتری به پشتوانه سازی تیم های نونهالان و نوجوانان فعالیت علمی و با برنامه ریزی مناسب پیش برویم.

* این جشنواره در دو روز و کوتاه ترین زمان اجرا و خوشبختانه با استقبال گسترده علاقمندان مواجه شده است‌ و بابت همین موضوع ما قدردان مدیران و مربیان و ورزشکاران محترم باشگاه های سراسر استان هستیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد