پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 21
کد خبر: ۲۲۱۵۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
با اهداء لوح تقدیر توسط وزیر نیرو
وزیر نیرو در مراسم افتتاحیه رویداد ملی سازگاری با کم آبی، با اهداء لوح تقدیر به سرپرست شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، از عملکرد آن شرکت به عنوان واحد برگزیده ملی تقدیر کرد.

استان بوشهر در رویداد ملی سازگاری با کم آبی رتبه برتر کسب کرد

به گزارش سوک، اولین نشست و نمایشگاه تخصصی سازگاری با کم آبی کشور در تاریخ 3 الی 5 تیرماه به میزبانی وزارت نیرو در حال برگزاری می‌باشد.

در این رویداد سه روزه تجارب موفق استان‌ها در زمینه سازگاری با کم آبی در چارچوب سخنرانی، پنل‌های تخصصی، نمایشگاه و ویدئوکنفرانس مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

در مراسم افتتاحیه این همایش، شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر به عنوان واحد برتر کشور در زمینه سازگاری با کم آبی انتخاب و توسط وزیر نیرو تقدیر به عمل آمد.

سرپرست شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر  در این خصوص گفت: کارگروه سازگاری با کم آبی استان بوشهر با 38 طرح ارائه شده در بخش کشاورزی حائز کسب رتبه اول در این بخش شد.

حسین باشی زادگان اضافه کرد: استان بوشهر همچنین در رتبه دوم بیشترین آثار ثبت شده در تجارب موفق سازگاری با کم آبی کشور قرار گرفت.

در بخشی از این لوح تقدیر که به امضای وزیر نیرو رسیده، آمده است: نظر به اینکه اقدامات شایسته آن شرکت در زمینه تدوین برنامه سازگاری با کم آبی استان بوشهر که در اولین نشست و نمایشگاه تخصصی سازگاری با کم آبی نیز ارائه شده است، به تشخیص کمیته علمی این رویداد، شایسته کسب عنوان "واحد برتر قابل تقدیر در زمینه سازگاری با کم آبی" شناخته گردیده است، بدین وسیله از اهتمام آن مجموعه قدردانی نموده و توفیق روز افزونتان را در دستیابی به اهداف سازگاری با کم آبی و توسعه پایدار خواستارم.

گفتنی است، این همایش ملی با هدف به اشتراک گذاری تجارب موفق سازگاری با کم آبی از سوم تا پنجم تیر ماه در سه محور صنعت، معدن و انرژی، کشاورزی و شرب، فضای سبز و محیط زیست در حال برگزاری است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد