دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۲۲۱۵۲۰
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: مکانیزه کردن فعالیت‌ها به جهت تسریع در پاسخگویی مشترکان اولویت مهم شرکت قلمداد شده است.
به گزارش سوک، اردشیر مذکوری در بازدید از بخش‌های مختلف مدیریت امور ۳ برق شهرستان بوشهر و نیروی اتفاقات و مشترکین و اداری و سامانه پاسخگویی ۱۲۱ این امور اظهار داشت: زحمات همکاران در این روزهای گرم و طاقت فرسا در تامین برق مشترکان محترم اقدامی ستودنی و قابل تقدیر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بیان کرد: اهداف عالیه شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر کاهش تلفات، کاهش خاموشی و مدیریت مصرف که با همگرایی ایجاد شده شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در دستیابی به این مهم سرعت شتابانی به خود گرفته است.

مذکوری ادامه داد: مکانیزه کردن فعالیت‌ها به جهت تسریع در پاسخگویی مشترکان دیگر اولویت مهم شرکت قلمداد شده که در این راستا از تمام ظرفیت‌های موجود با هدف افزایش رضایتمندی مشترکان محترم  بهره گیری شده است.
وی اظهار داشت: مدیریت مصرف به عنوان امری مهم در تامین برق پایدار است که انتظار می‌رود شهروندان گرامی در این روزهایی که دمای استان روند افزایشی گرفته نسبت به تحقق آن اهتمام جدی داشته باشند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در ادامه این بازدید از حوزه زیرمجموعه مدیریت امور ۳ برق شهرستان و شبکه های برق آن بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این بخش قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد