دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۲۲۱۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گف: به منظور استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای حمایت از کسب و کارهای نوین و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت، تفاهم‌نامه همکاری بین این نهاد و پارک علم و فن‌آوری استان بوشهر منعقد شده است.
به گزارش سوک، احمد لطفی پیش از ظهر امروز در اولین نشست منطقه‌ای با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان وابسته به پارک علم و فن‌آوری که در شهرستان دشتی برگزار شد، اظهار داشت: به منظور استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای حمایت از کسب و کارهای نوین و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت، تفاهم‌نامه همکاری بین این نهاد و پارک علم و فن‌آوری استان بوشهر منعقد شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: هم‌افزایی با استفاده از ظرفیت طرفین برای توسعه اشتغال پایدار اقشار آسیب‌پذیر به ویژه فارغ‌التحصیلان، معرفی کارآفرینان موفق جهت استفاده از تجریبات آنان در جلسات آموزشی برای مددجویان، همکاری در جهت برگزاری دوره‌های آموزشی نوین جهت مددجویان از قبیل تأمین مربی و منابع آموزشی، نیز از اهداف این تفاهم‌نامه است.

وی با بیان اینکه در زمینه برگزاری فعالیت‌های مشترک با موضوعات کارآفرینی بستر همکاری فراهم است، عنوان کرد: تبادل اطلاعات و امکانات، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی و فنی، پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و کارآفرینی از محورهای اصلی در همکاری‌های فی ما بین می‌باشد.

لطفی بیان داشت: کمیته‌امداد از ظرفیت شرکت‌های پارک علم و فن‌آوری برای اشتغال و کارآفرینی مددجویان فن‌آور و صاحب ایده استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم‌نامه کمیته‌امداد متعهد شده اطلاعات لازم در زمینه توانمندی‌های فکری، تجربی، پژوهشی، آزمایشگاهی، کارگاهی و کتابخانه‌ای مرتبط با خانوارهای تحت‌حمایت را در اختیار شرکت‌های پارک علم و فن‌آوری قرار دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: علاوه بر این، مددجویان دانشجو و دانش‌آموختگان دانشگاهی جهت انجام دوره‌های کارآموزی و کارورزی به پارک علم و فن‌آوری معرفی می‌شوند.

لطفی با اشاره به دیگر تکالیف کمیته‌امداد در خصوص این تفاهم‌نامه یادآور شد: معرفی محصولات مددجویان کارآفرین صاحب ایده به پارک علم و فن‌آوری و همچنین ارائه اطلاعات مربوط به سابقه حضور کارآفرینان مددجو در نمایشگاه‌های مختلف ازجمله تکالیف کمیته‌امداد در این تفاهم‌نامه است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد