پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 21
کد خبر: ۲۲۱۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
اردشیر مذکوری اظهار داشت: تا چند روز گذشته هفت شهرستان استان بوشهر در وضعیت قرمز مصرف قرار داشت که با اطلاع رسانی صورت گرفته پیرامون این موضوع مشترکان هم استانی بخوبی این مهم را درک و زمینه ساز کاهش مصرف برق شدند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با قدردانی از همکاری مشترکان برق این استان گفت: مسئولیت پذیری مشترکان محترم برق  استان منجر به کاهش مصرف برق و خروج چهار شهرستان از وضعیت قرمز مصرف شد.
 
به گزارش سوک و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری اظهار داشت: تا چند روز گذشته هفت شهرستان استان بوشهر در وضعیت قرمز مصرف قرار داشت که با اطلاع رسانی صورت گرفته پیرامون این موضوع مشترکان هم استانی بخوبی این مهم را درک و زمینه ساز کاهش مصرف برق شدند.

وی بیان کرد: انتظار می رود با تداوم این روند مسئولیت پذیری در کاهش مصرف برق و اهتمام جدی مشترکان برق شهرستان های دشتی، دشتستان و جم وضیعت مصرف برق این شهرستان نیز به سبز تبدیل شود.

مذکوری یادآور شد: در چند روز گذشته شهرستان های دارای وضعیت برق مصرفی استان بوشهر هفت شهرستان بوشهر بود که این میزان حدود 70 درصد مشترکان استان بوشهر را شامل می شد.

وی افزود: گذر از پیک بار تابستان اولویت اصلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در بازه زمانی کوتاه مدت است که در این زمینه ظرفیت های مختلفی از جمله فضای رسانه ای و تبلیغات محیطی بکارگیری شدند.

مذکوری ادامه داد: در این زمینه دوره های آموزشی مدیریت مصرف برق برای بخش های مختلف دستگاه های اجرایی و بانک ها اجرایی شده که ثمره آن نیز برق مستمر و پایدار در اقصی نقاط استان بوشهر است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد