دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 18
کد خبر: ۲۲۱۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: هیچ‌گاه نمی‌خواهم شبیه بازیکن دیگری باشم و هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی‌کنم که مثل من باشند.
معروف: نمی‌خواهم شبیه بازیکن دیگری باشم
به گزارش سوک، سعید معروف، کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال ایران، یکی از عوامل صعود ایران با رکورد 12 پیروزی و 3 شکست به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها بود. او همچنین عنوان بهترین پاسور مرحله گروهی لیگ ملت‌‌ها را نیز به خود اختصاص داد.

سایت فدراسیون جهانی والیبال در مورد او نوشت: معروف،‌ تیم ملی ایران را با بازیسازی درخشان خود برای نخستین بار به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها رساند. مهارت او هر بیننده‌ای را شگفت زده می‌کند و تماشاگران منتظر حرکت جادویی بعدی او هستند.

سعید معروف در مورد مهارت خود در پاس دادن گفت: برای من پاسی کامل است که اسپکرها با آن راحت باشند. بنابراین، اسپکرهای تیم در لحظه پاس دادن، مهم‌ترین عنصر هستند. شما باید هر بازیکن را به خوبی بشناسید و بهترین پاس را به او بدهید.

او ادامه داد: بعد از سال‌های زیادی که به عنوان پاسور در حال بازی کردن هستم، لازم نیست که برای پاس دادن به بازیکنان نگاه کنم. من آنها و گام‌هایشان را حس می‌کنم و با حسم به آنها پاس می‌دهم.

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: به عنوان یک بازیکن، معتقدم که هر بازیکنی در هر ورزشی، شخصیت خاص خودش را دارد. هیچ‌گاه نمی‌خواهم شبیه بازیکن دیگری باشم و هرگز به بازیکنان جوان توصیه نمی‌کنم که مثل من باشند. هر بازیکن، شخصیت و روش خودش را دارد و بهتر است شبیه خودش باشد. من هم همیشه سعی کرده‌ام، شبیه خودم باشم.

منبع:تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد