دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 18
کد خبر: ۲۲۱۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
برادر مقتول: اصرار به قصاص نجفی داریم
در حالی که محمد‌علی نجفی، شهردار اسبق تهران صبح امروز به جرم قتل همسرش در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود، برادر میترا استاد گفت که بر خلاف تلاش‌های خانواده قاتل برای گرفتن رضایت ما همچنان اصرار به قصاص محمد‌علی نجفی داریم و در دادگاه هم برای متهم درخواست قصاص خود را تکرار می‌کنیم.
برادر مقتول: اصرار به قصاص نجفی داریم
به گزارش سوک، مسعود استاد درباره اولین جلسه محاکمه محمد‌علی نجفی به خبرنگار‌ما گفت: پس از قتل میترا استاد، خانواده ما به عنوان اولیای‌دم برای متهم درخواست قصاص دادند و هنوز هم همچنان اصرار به قصاص متهم داریم.

وی ادامه داد: پس از اینکه پرونده متهم برای تعیین زمان رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد، از سوی خانواده و نزدیکان قاتل تلاش‌های زیادی شد تا از خانواده ما رضایت بگیرند. آن‌ها چندین بار برای گرفتن رضایت به خانواده ما مراجعه کردند، اما پدر و مادرم حاضر به گذشت نشدند. امروز قرار است ساعت ۹‌صبح متهم محاکمه شود و خانواده ما نیز در جلسه حضور خواهند داشت و در آن جلسه هم برای متهم درخواست قصاص خود را تکرار می‌کنیم و منتظر رأی دادگاه می‌مانیم تا به حق قانونی‌مان برسیم. 

محمدعلی نجفی صبح روز هفتم خردادماه امسال همسر دومش به نام میترا استاد را با شلیک چند گلوله در حمام خانه‌اش حوالی سعادت‌آباد به قتل رساند و از آنجا به شهر قم گریخت. در حالی که مأموران در تعقیب وی بودند، متهم عصر همان روز خودش را به مأموران آگاهی تهران معرفی و به قتل همسرش اعتراف کرد. پرونده متهم پس از تحقیقات تکمیلی از سوی قاضی دشتبان برای رسیدگی به دادگاه یک کیفری استان تهران فرستاده شد. بر اساس تاریخ اعلام شده محمد علی نجفی صبح امروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی به صورت علنی به جرم قتل همسرش محاکمه می‌شود.

منبع: روزنامه جوان
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد