دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 20
کد خبر: ۲۲۱۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
با برگزاری دوره‌های مختلف؛
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان بوشهر گفت: با برگزاری دوره‌های مختلف، بازرسان و ناظران انتخابات استان بوشهر آموزش تخصصی می‌بینند.
بازرسان و ناظران انتخابات استان بوشهر آموزش تخصصی می‌بینند

به گزارش سوک،خلیل رضایی  اظهار داشت: شورای نگهبان یک نعمت بزرگ بوده و دارای جایگاه بسیار مهمی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و رسالت مهمی را نیز بر عهده دارد.

وی از شورای نگهبان به عنوان حافظ قانون اساسی نام برد و خاطرنشان کرد: شورای نگهبان باعث ناکامی دشمنان شده است و به همین دلیل شاهد دشمنی‌های بسیار زیادی بر علیه شورای نگهبان هستیم.

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان بوشهر تصریح کرد: دلیل هجمه علیه شورای نگهبان به خاطر ایفای نقش حساس و اثرگذار آن برای جلوگیری از ورود افراد مشکل‌دار به ارکان نظام است.

رضایی همچنین به جایگاه شورای نگهبان در مصوبات مجلس اشاره کرد و ادامه داد: هیچکدام از مصوبات مجلس شورای اسلامی بدون تاییدیه شورای نگهبان اعتبار ندارد.

وی به نقش شورای نگهبان در انتخابات اشاره کرد و افزود: از یک سال قبل از انتخابات هجمه علیه شورای نگهبان آغاز می‌شود چرا که عمل به قانون باب طبع برخی افراد نیست و اقدام به تخریب شورای نگهبان می‌کنند.

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان بوشهر از ارائه آموزش‌های تخصصی به بیش از پنج هزار ناظر در استان بوشهر خبر داد و افزود: دفتر نظارت و بازرسی انتخابات در همه شهرستان‌ها و بخش‌های استان بوشهر فعال می‌شود.

وی بیان کرد: همایش بصیرتی اعضای دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان بوشهر نیمه دوم امسال و در آستانه برگزاری انتخابات در همه شهرستان‌ها برگزار خواهد شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد