جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 23
کد خبر: ۲۲۱۹۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده بوشهر:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: دوری از عزت انقلابی و دل بستن به استکبار ذلت و خواری در پی خواهد داشت.
دوری از عزت انقلابی ذلت و خواری در پی خواهد داشت

به گزارش سوک، حجت‌الاسلام عبدالکریم اعلمی‌نژاد جمعه‌شب در نشست بصیرتی کارکنان گردان امام حسین (ع) شهرستان تنگستان، اظهار داشت: استکبارستیزی انقلاب ما ریشه در قرآن و آموزه‌های دینی دارد به همین خاطر خللی در آن به وجود نمی‌آید و اصالتاً نمی‌توانیم با استکبار کنار بیاییم.

اعلمی‌نژاد ادامه داد: عزت امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون فداکاری و ایثار شهدا و جانبازان و ایستادگی ملت غیور ایران در برابر تجاوزات و تهدیدات و زیاده خواهی‌های نظام استکباری است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر یادآور شد: اولین انقلابی‌گری در عالم خلقت خدای متعال بوده و در مرحله بعد اولیا، پیامبران و ائمه اطهار بودند که در مقابل ظلم و زور ایستاده و مطالبه‌گری و خدمت به مردم داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه عزت نظام جمهوری اسلامی مرهون پیروی از ولایت فقیه به عنوان تداوم خط امامت است، بیان داشت: ولایت فقیه همچون کوه در برابر دشمنان ایستاده و مردم ولایتمدار نیز پشتیبان ایشان بوده و هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) بوشهر درباره رابطه استکبار ستیزی و انقلابی بودن از نظر مفهوم و رویکرد اظهار کرد: استکبارستیزی از شاخصه‌های انقلابی بودن است.

اعلمی‌نژاد با تاکید بر اینکه در حال حاضر از رهبر معظم انقلاب انقلابی‌تر در دنیا سراغ نداریم، گفت: وقتی به ادبیات مقام معظم رهبری نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم کسی که سبک زندگی حسینی دارد نمی‌تواند با استکبار کنار بیاید.

وی با اشاره به اینکه دشمن نتوانسته نظام ایران را دچار مشکل کند دلیلش آن است که نظام اسلامی ایران ولایی است، افزود: انقلاب ما با ولایت سرزنده و شاداب باقی خواهد ماند و با وجود این انقلاب، استکبار به مرگ تدریجی در حال وقوع است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر در پایان گفت: دوری از عزت انقلابی و دل بستن به استکبار ذلت و خواری در پی خواهد داشت./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد