دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 20
کد خبر: ۲۲۲۰۹۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
سازمان بسیج شهرداری تهران به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی طرح نذر فرهنگی نصب تمثال شهدا سر درب کوچه های شهر تهران را اجرا می‌کند.
نذر فرهنگی نصب تمثال شهدا در کوچه‌های تهران
به گزارش سوک، سازمان بسیج شهرداری تهران به منظور بزرگداشت یاد و نام شهدا و تکریم خانواده معظم این شهیدان و بازسازی تمثال مبارک شهدا سر درب کوچه‌های شهر تهران طرح  نذر فرهنگی نصب تمثال شهدا را برگزار می‌کند.

سازمان بسیج شهرداری تهران طی سال‌های اخیر به منظور بزرگداشت یاد و نام شهدا و تکریم خانواده معظم این شهیدان، اقدام به مزین کردن سر درب کوچه‌ها با تمثال مبارک شهدا و جملاتی از  وصیت‌نامه آنان کرده است.

اما با گذشت چندین سال از نصب تابلوهای تمثال مبارک شهدا سر درب کوچه‌ها، این تابلوها نیاز به مرمت، بازسازی و ساخت مجدد و رسیدگی پیدا کرده است که شأن شهید و خانواده معظم آنان حفظ گردد.

در همین راستا گروه جهادی سازمان بسیج شهرداری تهران در نظر دارد با کمک و همکاری مردم، اقدام به بازسازی و این تابلوها نماید که هزینه ساخت هر تابلو 200 هزار تومان برآورد شده است.

لذا شهروندان تهرانی می‌توانند با هر مبلغی که در توان دارند در ساخت و بازسازی این تابلوها مشارکت کنند تا کوچه‌های شهرمان به یاد این شهدا مزین بماند.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #5002*6655 در این طرح مشارکت نمایند.

منبع:فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد