جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 17
کد خبر: ۲۲۲۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان گفت: در آستانه برگزاری این کنگره ۷ اجلاسیه به صورت مشترک در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود.
7 اجلاسیه یادواره شهدا در استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش سوک،سردار علی رزمجو ، با بیان اینکه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر در دی‌ماه امسال در مرکز استان برگزار می‌شود اظهار داشت: تا زمان برگزاری این کنگره یادواره شهداء در شهرها و بخش‌های سراسر استان بوشهردر اقشار مختلف برگزار می‌شود.

وی، از تولید مفاخر فرهنگی در راستای برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تا زمان برگزاری این کنگره کارها و برنامه‌های مهم ماندگار فرهنگی مانند تالیف کتاب شهیدان، تهیه و نصب پردیس شهدای شاخص در شهرستان‌ها، بخش‌ها و شهرها، فیلم سینمایی، مستند و پویانمایی تولید می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهراز رونمایی از دروازه ورودی به مرکز استان بوشهر مزین به تمثال مبارک شهیدان خبر داد و خاطر نشان کرد: تا زمان برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر7 اجلاسیه یادواره شهداء به صورت مشترک در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود.

سردار رزمجو افزود: این اجلاسیه‌ها شامل یادواره طلاب شهید، فرهنگیان، دانش آموزان شهید، شهیدان ورزشکار، دریایی و شهدای بانو است.

وی، با بیان اینکه اجلاسیه شهدای دریایی در جزیره استراتژیک خارک برگزار می‌‌شود تصریح کرد: اجلاسه شهدای دریایی در جزیره استراتژیک خارک با شرکت مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم برگزاری این کنگره در انتقال حماسه آفرینی شهداء به نسل‌های جوان و آینده بیان کرد:برای برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر کمیته‌‌های تخصصی در قالب کارگروه‌های مورد نظر فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

سردار رزمجو با بیان اینکه نخستین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر 14 سال قبل برگزار شد افزود: هنوز بعد از گذشت 14 سال از برگزاری نخستین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر آثار و برکات آن هنوز در جامعه متبلور است که در راستای  برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان  2 ستاد شورای سیاست‌گذاری و اجرایی تشکیل شده است.

وی، با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه مبارزه با متجاوزان و ظالمان  قدمتی افزون بر 200 سال دارد گفت:پیشینه تاریخی استان بوشهر در عرصه حماسه و ایثار مربوط به دو قرن پیش است و این استان در عرصه حماسه دارای کارنامه درخشانی در مبارزه با استعمار و استکبار است./تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد