جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 24
کد خبر: ۲۲۲۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرخورموج با بیان اینکه افزایش قیمت اجناس در بازار مرکز شهرستان دشتی نارضایتی مردم در پی دارد گفت: در بازار شهر خورموج هیچ گونه نظارتی بر قیمت اجناس وجود ندارد.
به گزارش سوک؛ قاسم هزیمتیان در نشست شورای اسلامی شهر خورموج با تاکید بر توجه به نظارت و بازرسی بر قیمت کالا دربازار  اظهار داشت: قیمت‌های متفاوتی در بازارهای دشتی وجود دارد و  بازار شهرداری شهر خورموج بازار نیم روز هم  نیست و مردم نا امید شدند.

وی با بیان اینکه قیمت انواع محصولات و اجناس در  مغازهای‌های خورموج تفاوت بسیاری دارد افزود: هیچ نظارتی بر قیمت و بر چسب قیمت بر اجناس در سطح شهر خورموج وجود ندارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خورموج با بیان اینکه بازرسی و نظارت بر قیمت کالا و اجناس باید افزایش یابد تصریح کرد: راه‌اندازی گشت‌های نظارتی  و بازرسی و برخورد قاطع با گران و کم‌فروشان باید در دستور کار مسئولان ذی‌ربط قراربگیرد.

هزیمتیان با بیان اینکه شهرستان دشتی از ظرفیت بالایی در تولید انواع محصولات کشاورزی، شیلاتی، و دیگر کالاها برخوردار است تاکید کرد: باید راهکارهای لازم در عرصه مقابله با متخلفان اقتصادی ارائه شود.

وی همچنین از مصوباتی برای نام گذاری خیابان‌های کارگر و هنرمندان در چند منطقه شهر خورموج خبر داد.

در این نشست درمورد حضور تیم سپاهان در لیگ دسته سوم فوتبال کشور بحث و تبادل نظر و مقرر شد جلسه‌ای فوق العاده در روزهای آینده برگزار شود.

 اعضای شورای اسلامی شهر خورموج با بازگشت مجدد تبصره 3 و دریافت هزینه از مشترکان در قبض آب به سبب عدم گزارش هزینه کرد و نارضایتی مردم موافقت نکردند.

احمد شیخیانی شهردارخورموج هم از خط کشی معابر شهری در سطح شهر برای  بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: با هماهنگی صورت گرفته و مصوبه شورای شهر شهر خورموج معابر شهری برای بازگشایی مدارس خط کشی می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد