دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 27
کد خبر: ۲۲۲۲۴۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم راه‌اندازی موزه انقلاب و دفاع مقدس در استان گفت: بانک اطلاعاتی تولیدات و آثار انقلابی در استان بوشهر ایجاد شود.
به گزارش سوک به نقل از مهر؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای تاریخی گرانبها در عرصه انقلاب و دفاع مقدس است.
بانک اطلاعاتی تولیدات و آثار انقلابی در استان بوشهر ایجاد شود

وی با تاکید بر لزوم راه‌اندازی موزه انقلاب و دفاع مقدس در استان بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر اکنون موزه دفاع مقدس، موزه انقلاب اسلامی، موزه تخصصی انقلاب و موزه رسانه در انقلاب اسلامی ندارد.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر رابطه با حوزه انقلاب و حفظ آثار عقب است و باید بانک اطلاعاتی آثار انقلابی در استان بوشهر تشکیلل شود و شاهد رفع کمبودها در این حوزه باشیم.

وی به اهمیت و تاثیرگذاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جامعه اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: در ۴۰ سال گذشته شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اهداف مهم نظام و انقلاب را محقق کرده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به نقش تاثیرگذار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  در جریان شناسی و شناختی انقلاب افزود: شورای هماهنگی انقلاب اسلامی قوه عاقله و مدیر عرصه ارائه شکل صحیح آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است.

وی تاکید کرد: ایران اسلامی در طول تاریخ انقلاب با سختی‌های متعددی از جمله جنگ، تحریم، ترور، جنگ‌های نیابتی، بی تجربگی و سوء مدیریت‌ها روبرو بوده است ولی با وجود این سختی‌ها به پیشرفت‌های خوبی رسیده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد