دوشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 26
کد خبر: ۲۲۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
مجمع عمومی بسیج استان بوشهر با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بوشهر تشکیل و بر حضور نیروی مقاومت بسیج در عرصه‌های اقتصادی و صنعتی تاکید شد.
تشکیل مجمع عمومی بسیج استان بوشهر با حضور رئیس سازمان بسیج به‌روایت تصویر‌

به گزارش سوک، رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظهر امروز در دهمین مجمع عمومی بسیج استان بوشهر با بیان اینکه تمام قدرت یک کشور در تکنولوژی نیست اظهار داشت: انقلاب اسلامی توانست ایران با فرهنگ انقلابی اقتدار خود را در جهان تثبیت کند و به عنوان هشتمین قدرت دفاعی دنیا معرفی شود.

سردار غلامرضا سلیمانی با بیان اینکه ملت ایران غنی‌ترین ملت فرهنگی دنیا است تصریح کرد: با وجود ایجاد نابسامانی‌هایی که دشمنان خارجی  ایجاد کردند در 40 سال گذشته پیروز میدان، ملت ایران بودند.

وی با تاکید بر رسیدن به قله‌های پیشرفت اقتصادی بیان کرد: ایران تمام ظرفیت‌های اقتصادی برای رسیدن به قله‌های اقتصادی و اعتلای دارد که باید از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، بیکاری، فاصله بین غنی و فقیر، اختلاف طبقاتی، رانت و فساد را محصول تفکر لیبرالیستی دانست و تاکید کرد: با تفکر لیبرالیستی هیچگاه به نتیجه نمی‌رسیم اما وقتی در مسیر انقلابی با رویکرد مدیریت جهادی گام برداریم می ‌توانیم مشکلات  را حل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر هم با اشاره به صدور بیانیه گام دوم  انقلاب گفت: هرچند دشمن برای شکست انقلاب اسلامی تلاش و برنامه ریزی کرده اما امروز می‌بینیم رهبر معظم انقلاب بیانیه گام دوم را براساس مبانی دینی صادر می‌کند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: 40 سال است که انقلاب اسلامی با اقتدار ایستاده و این ایستادگی به معنی استقامت و پیروزی در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران حادثه فوق العاده بزرگ، موثر، کارآمد، تحول آفرین است که براساس سیره نبوی و اهل بیت شکل گرفته است.

/تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد