جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 17
کد خبر: ۲۲۲۲۹۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های بخش آب استان گفت: توقف اجرای پروژه‌های آبشیرین‌کن استان بوشهر پذیرفتنی نیست.
توقف اجرای پروژه‌های آبشیرین‌کن استان بوشهر پذیرفتنی نیست

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند صبح پنجشنبه در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان تنگستان اظهار داشت: امروز بازدیدی را از پروژه محور چاه تلخ به دلوار به طول هفت کیلومتر داشتیم که بر اساس اعلام پیمانکار تا دهه فجر تکمیل می‌شود.

وی در بازدید از مخزن پنج هزار مترمکعبی دلوار بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه سال ۹۴ آغاز شد و طی دو سال گذشته تعطیل بوده است که امسال ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص می‌یابد. این پروژه دارای پیشرفت ۴۰ درصدی است.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات استان بوشهر کمبود مخازن ذخیره آب است و اجرای این پروژه می‌تواند بخشی از نیازها را در شهرتسان تنگستان مرتفع سازد.

وی در بازدید از آبشیرین‌کن هفت هزار و ۵۰۰ مترمکعبی بخش ساحلی تنگستان خاطرنشان کرد: نباید در این پروژه‌ها مانع‌تراشی شود و توقف اجرای پروژه‌های آبشیرین‌کن استان بوشهر پذیرفتنی نیست.

برای اجرای این پروژه شش هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص می‌یابد و عملیات اجرایی آن به زودی اجرا می‌شود.

استاندار بوشهر در بازدید از پروژه بزرگراه اهرم - برازجان - گناوه - دیلم اظهار کرد: تکمیل بزرگراه اهرم - برازجان با جدیت دنبال می‌شود که طی چهار قطعه اجرایی خواهد شد.

/مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد