جمعه ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - 2019 November 22
کد خبر: ۲۲۲۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
معاون حوزه علمیه خواهران بوشهر:
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر از برگزاری ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر خبر داد.
اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران بوشهر ارزیابی شدند

به گزارش سوک، سکینه سالالی ظهر یکشنبه در حاشیه برگزاری ارزیابی اساتید اظهارد اشت: جلسه بررسی و ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران استان بوشهر، با حضور اساتید ارزیاب برگزار شد.

وی افزود: امروز ۳۹ نفر از داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد برای تدریس در مقطع سطح ۲ در حوزه علمیه خواهران در حال ارزیابی هستند.

سالالی  با بیان این که اساتید ارزیابی شده در ۱۰ مدرسه علمیه خواهران استان مشغول به تدریس خواهند شد، خاطر نشان شد: ارزیابی اساتید به مدت دو روز در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر برگزار می شود.

وی تصریح کرد: متقاضیان تدریس در گرایش های مختلف فقه و اصول، تفسیر، علوم بلاغی، علوم قرآنی، عقاید و کلام، ادبیات عرب، فلسفه و منطق، تاریخ تحلیلی، تاریخ معاصر، تاریخ اسلام، اخلاق، زن در اسلام، نظام خانواده، حدیث شناسی، فرق و مذاهب، نظام سیاسی، تاریخ تشیع، سیره تربیتی، نهج البلاغه و صحیفه  سجادیه  مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با بیان اینکه جلسه ارزیابی متقاضیان در دو بخش علمی و مهارتی انجام می گیرد، گفت: اساتید ضمن ارزیابی علمی، به تدریس آزمایشی سرفصل‌های تعیین شده نیز پرداختند تا علاوه بر مشخص شدن سطح علمی، میزان تسلط بر متن و موضوع، فن بیان، مهارت های تدریسی، نحوه ارتباط با مخاطب این اساتید نیز مشخص شود.

وی با بیان اینکه اساتید ارزیابی شده به درخواست نیاز مدارس مورد ارزیابی قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: نتیجه ارزیابی پس از ثبت اطلاعات در سامانه اساتید مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در ترم جدید سال جاری در مدارس علمیه مورد نظر مشغول به تدریس خواهند شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد