جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 24
کد خبر: ۲۲۲۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از اعزام مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم در مرداد ماه ۱۳۹۸ خبر داد.
به گزارش «سوک» به نقل از فارس از قم، ولی ترابی اظهار کرد: کلیه مشمولان غایب و غیرغایب دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم وزیر دیپلم که اعزامی مرداد ماه ۱۳۹۸ هستند باید راس ساعت ۷ صبح روز شنبه ۱۹ مردادماه در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان به آدرس قم حدفاصل عوارضی قم-کاشان و عوارضی قم-تهران بعد از اداره راه وشهرسازی حاضر شده تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی گفت: باتوجه به عدم ارسال پستی برگه اعزام به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی ازطریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) صادر می‌شود، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح نشده اند، برای دریافت معرفی نامه می‌توانند به یکی از دفاترمذکور مراجعه کنند.

سرهنگ ترابی افزود: مشمولانی که اعزام آنان به صورت حضوری و مراجعه مستقیم به آدرس مشخص شده مرکزآموزش، در برگه محل مراجعه خود است باید برابر تاریخ و ساعت اعلامی در مراکز آموزش حاضر شوند.

وی تاکید کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای مشمولان در بر خواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل: برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد