کد خبر: ۲۲۲۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۷
مدیرعامل پسماند شهرداری بوشهر خبر داد:
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: اقدامات اساسی برای تجهیز کمپ سگ هاي بلاصاحب به امكانات اساسی انجام شد.
به گزارش سوک ؛ حسن شجاعی پور بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت:  عمليات تجهيز كمپ سگ هاي بلاصاحب توسط سازمان مديريت پسماند شهرداري بندر بوشهر انجام شد.

وی افزود: نخستین کارکرد در ایجاد امنیت برای این کمپ، ديوار كشي و فنس كشي بود تا زمینه کنترل این سگ های بلاصاحب انجام شود.


مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: تامین يخچال و فريزر جهت نگهداري غذا و دارو و احداث حوضچه آبخور حيوانات نيز  از اقدامات انجام شده در اين كمپ بوده است.

شجاعی مساحت کمپ نگهداری سگ های بلاصاحب را حدود دو هكتار عنوان کرد و  گفت: با استقرار كانكسي مجهز ويژه نگهباني و كاركنان ، کار مراقبت، تیمار و سم پاشی انجام و به شکل دوره ای با استفاده از کادر تخصصی سازمان دامپزشکی استان بوشهر، واكسيناسيون انجام می شود.


وی با اعلام این که مراقبت های اصولی جهت حفظ بهداشت محیط زندگی این سگ ها در کمپ انجام می شود، عنوان کرد: با تجهیز کمپ به یک دستگاه كارواش و يك تانكر سي هزار ليتري، کار شستشوي محل زندگی سگ های بلا صاحب به شکل روزانه انجام می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر ادامه داد: از آنجا که بخشی از بیماری ها بین انسان و حیوان مشترک بوده و می توانند ناقل انتقال به انسان باشند، تمامی پرسنلی که در این کمپ به شکل مستقیمی با سگ ها در تماس هستند مشمول معاینات دوره ای پزشکی قرار می گیرند.نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد