سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 10
کد خبر: ۲۲۲۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
مسئول ستاد هماهنگی کانون های مساجد بوشهر:
مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر گفت: جشن های ویژه عید سعید غدیر خم در ۲۳۰ کانون مسجد در نقاط مختلف این استان برگزار می شود.
جشن‌های عید غدیر در ۲۳۰ کانون مسجد استان بوشهر برگزار می‌شود
به گزارش سوک،علیرضا پولاد  اظهار داشت: این جشن ها با عنوان جشن های ولایت در مناطق محروم و کمتر برخوردار استان با همکاری ستاد هماهنگی کانون های مساجد برگزار می شود.

وی، با بیان اینکه جشن های ولایت در سطح ۲۳۰ کانون فرهنگی و هنری مسجد برگزار می شود، افزود: این جشن ها به صورت ویژه در کانون های فرهنگی و هنری معین در مناطق شاخص این استان اجرا می شود.

مسئول ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر تصریح کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد با برنامه ریزی های انجام شده، برنامه های پرمحتوایی و با رویکرد تبیین موضوع مهم غدیر و ولایت برگزار می کنند.

پولاد افزود: توزیع پوسترهای ویژه عید سعید غدیر خم در سطح مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری را از جمله برنامه‌های این ایام دانست و افزود: برگزاری مراسم جشن ویژه غدیر در مساجد و کانون‌های مختلف فرهنگی هنری و حضور سخنرانان کشوری و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری از جمله برنامه‌های این ایام است.

وی، هدف از اجرای این برنامه های تبیین و تشریح واقعه غدیر عنوان کرد و یادآور شد: اهمیت عید سعید غدیر به عنوان برترین عید ها به دلیل اهمیت موضوع ولایت و همچنین شخصیت ممتاز امیر مؤمنان علی (ع) به عنوان امام و پیشوا برترین الگو و نمونه برای مسلمانان است.

مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه موضوع ولایت و ولایت مداری رمز پیروزی جوامع اسلامی بوده است و دشمنان این موضوع را مانع رسیدن به اهداف خود می دانند و همیشه سعی بر از بین بردن این موضوع دارند، باید در ترویج و تبیین آن تلاش شود.

علیرضا پولاد خاطرنشان کرد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان پذیرای مردم شهید پرور و ولایی استان بوشهر به ویژه جوانان و نوجوانان برای شرکت در این جشن ها است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد