سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 February 18
کد خبر: ۲۲۲۷۶۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر:
مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر از درخواست ۳۰۰ کارفرمای استان بوشهر برای بخشودگی جرایم تامین اجتماعی خبر داد.
درخواست ۳۰۰ کارفرمای استان بوشهر برای بخشودگی جرایم تامین اجتماعی

به گزارش سوک، عبدالله شیرکوند صبح پنچشنبه در نشست با فرماندار دشتی ضمن تقدیر از حمایت های صورت گرفته از مجموعه تامین اجتماعی در سطح شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر ۵۰ خدمات تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری صورت می گیرد و افراد می توانند با ورود به سامانه از این خدمات استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اجرای این برنامه نقش بسزایی در رضایت مندی مردم دارد، افزود: تلاش داریم این خدمات را تا پایان سال به ۲۰۰ فعالیت برسانیم.

شیرکوند بر ضرورت تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در سال رونق تولید بسته های حمایتی در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغال زا تدوین کرده است.

وی اضافه کرد: بخشودگی جرایم کارفرمایان یکی از این بسته ها است که کارفرمایان می توانند از ۱۳ خردادماه لغایت ۱۳ شهریور ماه از این بخشودگی استفاده کنند.

شیرکوند بیان کرد: تاکنون ۳۰۰ درخواست از کارفرمایان دریافت شده که مورد بررسی قرار می گیرد.

فرماندار دشتی نیز با بیان اینکه خدمات تامین اجتماعی مطلوب است بر ضرورت انعکاس مطلوب آن در سطح جامعه تاکید کرد.

عبدالله نادری افزود: دولت تاکیدات ویژه ای در جهت ارتباط مدیران با مردم دارد و حضور مدیران کل استان در شهرستان ها و دیدار با مردم کار بسیار ارزشمندی است.

وی بر ضرورت تسریع در روند اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به برنامه زمان بندی باید تلاش بیشتری صورت بگیرد تا در زمان موعد به بهره برداری برسد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد