دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 16
کد خبر: ۲۲۲۸۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت:در هفته دولت ۵۲ پروژه گازرسانی استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۴۲ میلیارد تومان افتتاح شد.
به گزارش سوک، مسلم رحمانی بعدازظهر امروز در مراسم افتتاح طرح ساختمان امداد گاز سیراف کنگان با حضور استاندار بوشهر اظهار داشت: این پروژه با اعتبار 33 میلیارد و 600 میلیون ریال راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه کنگان در اجرای طرح‌ گازرسانی پیشرو است افزود: 100 در صد مناطق شهری و 96 درصد مناطق روستای شهرستان کنگان به شبکه گازرسانی متصل هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به افتتاح طرح‌های گازرسانی گفت: در هفته دولت 52 پروژه گازرسانی استان بوشهر با اعتبار 42 میلیارد تومان افتتاح شده است.

همچنین  با حضور استاندار بوشهر 5 پروژه عمرانی شهرستان کنگان در دومین روز از هفته دولت افتتاح شد.

افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای پرک در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع با 24 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در این ایین گفت: با افتتاح زمین چمن مصنوعی شهدای پرک سرانه ورزشی دراین روستا به 3 مترمربع افزایش یافته است

وی در آیین افتتاح سالن چند منظوره بانوان سیراف  بیان کرد: سالن چند منظوره بانوان سیراف در زمینی به مساحت 2 هزار و 740 متر مربع با 50 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شده است.

احمد بهروزیان‌فرد بیان کرد: این پروژه با مشارکت و همکاری شرکت پتروشیمی زاگرس برای بانوان ساخته شده است.

وی، با بیان اینکه در یکسال گذشته 15 پروژه ورزشی در شهرستان کنگان عملیات اجرایی آن آغاز شده خاطر نشان کرد: تاکنون 8 پروژه آن تکمیل شده و 7 پروژه دیگر در دست اقدام است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر بیان کرد: با حضور استاندار بوشهر امروز 5 پروژه ورزشی با 24 میلیارد تومان افتتاح شد.

 پروژه‌ای بعدی که با حضور استاندار بوشهر در شهرستان کنگان افتتاح شد فاز دوم بلوار امام حسین(ع) کنگان به طول 2 کیلومتر و 39 میلیارد ریال اعتبار بود.

همچنین پروژه خط سیم کشی فیبر نوری 132 کیلوولت کنگان به عسلویه به طول 150 کیلومتر با 10 میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد./ تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد