پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۲۲۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
دومین جشنواره برداشت خرمای استان بوشهر در آب‌پخش آغاز شد و تا بیستم مهرماه یعنی پایان فصل خرماچینی ادامه دارد.
دومین جشنواره برداشت خرمای استان بوشهر آغاز شد

به گزارش سوک، بابک بهادرپور دبیر جشنواره خرمای استان بوشهر  اظهار داشت: این جشنواره به نام شهیدان گرانقدر آب‌پخش شهیدان قمیصی، میر، اخلاقی و بهادرپور برگزار شده است که همگی فرزندان نخل و خرما بودند و خونشان را در نخلستان خوزستان تقدیم میهن عزیزمان کردند.

وی خواستار حمایت مسئولان از این جشنواره شد و اضافه کرد: تاکنون در سطح شهر و شهرستان و استان هیچ گونه کمک مالی و معنوی به جشنواره نکرده و با هزینه شخصی برگزار و اداره می‌شود.

بهادرپور اضافه کرد: در دومین جشنواره برداشت خرمای استان بوشهر علاوه بر معرفی بهتر برای تولید کنندگان، مصرف کنندگان داخلی و خارجی، زمینه ارتباط بیشتر برای ارائه محصول به مشتری به صورت مستقیم فراهم می‌شود.

وی بیان کرد: جشنواره برداشت خرما شامل بخش‌های انتخاب بهترین مخ‌بر، بهترین باغ‌دار، بهترین برند بسته بندی، بهترین تاجر خرما، بهترین نهاد دولتی همراه با مردم، کشاورزان و جشنواره است.

دبیر جشنواره خرمای استان بوشهر این جشنواره را فرصت مناسبی برای معرفی نخل و خرمای استان بوشهر دانست و اضافه کرد: از حضور و مشارکت فعالان عرصه نخل و خرما و همه مردم در این جشنواره استقبال می‌کنیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد