چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 05
کد خبر: ۲۲۲۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
برای سال تحصیلی جدید؛
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: در سال تحصیلی جدید، ۳۷۲ نفر در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر پذیرش می‌شوند.
۳۷۲ نفر در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر پذیرش می‌شوند

به گزارش سوک، اکبر مولایی عصر شنبه در برنامه جذب دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: در آغاز سال تحصیلی جدید ۳۷۲ نفر در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر پذیرش خواهند شد که ۵۹۰ نفر دعوت به مصاحبه تخصصی و گزینش شده تا از بین آنها برترین‌ها برای تحصیل در این دانشگاه انتخاب شوند.

وی گفت: در این راستا پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان امسال شانس بالایی برای تحصیل در این دانشگاه دارند و عده‌ای از آنها در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و عده‌ای دیگر در سایر دانشگاه‌های فرهنگیان کشور مشغول به تحصیل خواهند شد.

مولایی بیان داشت: امیدواریم که حداکثر دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پذیرش و قبول شوند و ما امروز تا پایان فرآیند مصاحبه و گزینش در خدمت شما هستیم و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در این آئین ضمن آرزوی توفیق برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و نائل شدن به افتخار دانشجو معلمی اظهار داشت: با حضور در دانشگاه فرهنگیان و کسب علم از اساتید متعهد و متخصص این دانشگاه امیدواریم که در راستای رشد و توسعه استان بوشهر گام بردارید و این استان در این مسیر مگر با دستان پر مهر و توان فکری شما حرکت نخواهد کرد.

غلامحسین حسینی گفت: امیدواریم که سعی و تلاش همه شما و همکاران ما در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر باید توسعه حرکت رو به جلوی استان باشد و ما به این مهم باور داریم.

حسینی با اشاره به پیشینه نظام تعلیم و تربیت در استان بوشهر بیان داشت: بعد از دارالفنون بوشهر ما با داشتن مدرسه سعادت در کشور دومین بوده است و نام مدرسه سعادت در تاریخ تعلیم و تربیت ایران بلندآوازه است.

وی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم که با اندیشه و مجاهدت علمی شما دوباره در عرصه تعلیم و تربیت ایران به اوج برسیم و آن شکوه علمی را بازآفرینی کنیم و معلمانی به چرخه تعلیم و تربیت وارد شوند که آن روزگار باشکوه را جلوه گر باشند.

در ادامه این آئین رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر فرآیند کامل مصاحبه و گزینش را برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان تشریح کرد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد