سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 11
کد خبر: ۲۲۲۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
به مناسبت هفته دولت 15 پروژه عمران روستایی در دشتستان، شش پروژه در شهرستان عسلویه و ۲ پروژه در شهرستان کنگان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش سوک،به مناسبت هفته دولت شش پروژه در شهرستان عسلویه و ۲ پروژه در شهرستان کنگان به بهره‌برداری رسید.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان‌های کنگان و عسلویه روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با مشارکت بنیاد مسکن شهرستان با دهیاری‌ها، پنج پروژه بهسازی معابر روستایی و اجرای آسفالت از محل قیر رایگان به مساحت ۱۴ هزار متر مربع با اعتبار سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در روستاهای عسلویه اجرایی و به بهره‌برداری‌ رسید.

حیدر کردی افزود: و همچنین ۹۸ هزار و ۷۷۲ متر مربع آسفالت با اعتبار ۴۹ میلیارد و ۶۸۶ میلیون ریال در روستاهای شهرستان عسلویه در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: احداث دیوار حفاظتی به طول ۱۵۰ متر و ارتفاع ۲.۵ متر با اعتبار یک میلیارد ریال در روستای خره شهرستان عسلویه به بهره‌برداری رسید.

کردی عنوان کرد: اجرای شش هزار متر مربع آسفالت از محل قیر رایگان به اعتبار ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به صورت مشارکتی با دهیاری روستای پرک به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: بهره‌برداری از پروژه بهسازی‌ معابر روستایی و اجرای آسفالت شامل پیاده‌رو‌سازی، زیرسازی و سنگ جدول در روستای چاه‌مجنون به مساحت ۲ هزار و ۱۰۰ متر مربع با اعتبار‌ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال‌ از محل اعتبار استانی از دیگر  اقدامات هفته دولت بود.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد:به مناسبت هفته دولت ۱۵ پروژه عمران روستایی با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال در شهرستان دشتستان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این پروژه‌‌ها با مشارکت دهیاری‌ها و از محل اعتبارات استانی انجام شده است.

حبیب نوروزپور افزود: احداث زمین چمن مصنوعی و بوستان امید از جمله پروژه‌های این شهرستان در هفته دولت است.

وی تصریح کرد: همچنین ۱۳ مورد عملیات بازسازی‌ معابر روستایی و اجرای آسفالت به مساحت ۷۰ هزار متر مربع از دیگر پروژه‌‌هایی است که به بهره‌برداری ‌رسیده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد