چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 February 19
کد خبر: ۲۲۲۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
سوک گزارش می کند
در حالی که سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر پیش از شروع ماه محرم و در 14 مرداد ماه امسال در نشستی با هیات های مذهبی ، بانیان مساجد و مسئولان حسینیه ها از ارائه بسته ای از حمایت های این سازمان برای ماه محرم خبر داده بود اما خبر می رسد که این پروژه چندان توفیقی نداشته است.
به گزارش سوک، در حالی که سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر پیش از شروع ماه محرم و در 14 مرداد ماه امسال در نشستی با هیات های مذهبی ، بانیان مساجد و مسئولان حسینیه ها از ارائه بسته ای از حمایت های این سازمان برای ماه محرم خبر داده بود اما خبر می رسد که این پروژه چندان توفیقی نداشته است.

بر اساس این گزارش، در این نشست محمد صادق سعیدی عنوان کرد: امکانات سازمان فرهنگی شهرداری در حد امکان در اختیار هیات‌های مذهبی قرار داده می‌شود و هیات‌های مذهبی مطابق چهارچوب تعیین شده می‌توانند از امکانات این سازمان به‌منظور برگزاری هرچه باشکوهتر مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان استفاده نمایند.

بررسی ها نشان می دهد که تعدادی از هیات های مذهبی، مسئولان حسینیه ها و بانیان مساجد به دلایلی از پذیرش حمایت های سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر سرباز زده و خود را بی نیاز از این کمک ها دیده اند.

به نظر می رسد که این هیات ها هنوز خاطره کارکرد سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر در خصوص بیلبوردهای مسئله ساز سه سناتور و نویسنده طاغوتی در بوشهر را از یاد نبرده و به نوعی با تحویل نگرفتن اقلام تبلیغاتی عاشورایی از سازمان فرهنگی تفریحی بندر بوشهر تحت مدیریت سعیدی مراتب اعتراض خود را نشان داده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد