پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 20
کد خبر: ۲۲۳۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه 980 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافته که از این محل 5 هزار شغل ایجاد می شود.
به گزارش سوک، احمد لطفی صبح امروز در نشست با مدیرامور شعب بانک ملی استان بوشهر اظهار داشت: در سال گذشته با همکاری بانک ملی زمینه جذب 120 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان این نهاد در استان بوشهر فراهم شد.

وی افزود: با این میزان اعتبار، موفق به ایجاد اشتغال برای 691 نفر شده ایم که رصدهای میدانی نشان می دهد همه این تسهیلات در زمینه اشتغال هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در سال جاری و با همکاری بانک ملی ، 278 میلیارد ریال از محل سهمیه بند ب تبصره 16 قانون بودجه برای ایجاد اشتغال مددجویان در نظر گرفته شده است.

لطفی یادآور شد: در حالی که متوسط تسهیلات اشتغال زایی در سال گذشته حدود 200 میلیون ریال بوده این میزان در سال جاری به 500 میلیارد ریال رسیده است.

وی ادامه داد: با توجه به این که قرار است که از این میزان اعتبارات برای یک هزار و 110 نفر ایجاد اشتغال شود ضروری است که با یک برنامه ریزی وسیع و جامع در طی 120 روز آینده این اعتبارات جذب و صرفا برای ایجاد اشتغال هزینه شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: در سال جاری از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه 980 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافته که از این محل 5 هزار شغل ایجاد می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد