سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۲۳۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
بعد از 19 ماه
در حالی که 19 ماه از وعده استاندار بوشهر به مردم روستایی در شهرستان دشتستان می گذرد اما همچنان اهالی این روستا از خلف وعده بالاترین مقام اجرایی دولت در استان بوشهر گله مند هستند.
به گزارش سوک، در حالی که 19 ماه از وعده استاندار بوشهر به مردم روستایی در شهرستان دشتستان می گذرد اما همچنان اهالی این روستا از خلف وعده بالاترین مقام اجرایی دولت در استان بوشهر گله مند هستند.

بر اساس این گزارش، گراوند در بهمن ماه سال 1396 و طی سفری به روستای خون در بخش بوشکان شهرستان دشتستان پس از بررسی مشکلات و نیازهای این روستا، وعده داد اعتبار لازم جهت اجرای طرح هادی در یکی از معابر اصلی این روستا که نیمه تمام باقی مانده را تخصیص می دهد که اکنون و پس از 19 ماه این موضوع دچار یک فرسایش زمانی شده است.

پس از این که در هفته دولت امسال ، استاندار بوشهر برای دومین بار طی 19 ماه از این روستا بازدید کرد مردم مجدد خواستار اجرایی شدن طرح هادی در همان بخش باقی مانده معبر اصلی روستا شدند.

استاندار بوشهر این بار نیز دستور داد که این پروژه در کمترین زمان ممکن اجرایی شود که انتظار می رود این دستور نیز به سرنوشت دستور 19 ماه پیش وی در این روستا دچار نشود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد