شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 11
کد خبر: ۲۲۳۳۶۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
مدیرکل کمیته امداد بوشهر:
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته نیازهای شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز مددجوی استان بوشهر تامین می‌شود.
به گزارش سوک، احمد لطفی صبح شنبه در نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد همواره در زمینه تامین نیازهای دانش‌آموزان تلاش گسترده‌ای داشته است و امسال نیز اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به حمایت کمیته امداد استان بوشهر از شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز در سطح استان خاطرنشان کرد: در آستانه سال جدید تحصیلی قرار داریم و نیاز است که لباس و لوازم مورد نیاز دانش‌آموزان تامین شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر با اشاره به نیاز دانش‌آموزان به لوازم مورد نیاز تحصیل از جمله نوشت‌افزار و لباس بیان کرد: در ارائه خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان بوشهر به دنبال افزایش کیفیت هستیم.

وی تصریح کرد: تلاش شده تا با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های خصوصی و دولتی، بسته‌های تحصیلی به میزان ۳۰۰ هزار تومان برای هر دانش‌آموز نیازمند در نظر بگیریم و تا قبل از شروع فصل مدارس در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

لطفی با بیان اینکه این ملزومات تحصیلی شامل کیف، کفش، لوازم تحریر و لباس فرم مدرسه است، تصریح کرد: تلاش داریم هیچ دانش‌آموز نیازمندی بدون ملزومات تحصیلی به مدرسه نرود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد