پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
کد خبر: ۲۲۳۳۶۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
فرمانده انتظامی پایتخت با بیان اینکه فروش بلیت بازی دربی فقط به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد، گفت: برای حضور بانوان در شهرآورد 90 پیش‌بینی نشده است.
بانوان می‌توانند در دربی حضور داشته باشند؟
به گزارش سوک، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه رزمایش «مهر ایمن، شهری ایمن» در جمع خبرنگاران به آماده‌باش مأموران پلیس برای تسهیل در تردد دانش‌آموزان و ایجاد نظم، انضباط و امنیت پرداخت و اظهار داشت: سرویس مدارس ارتباط زیادی با امنیت فرزندان و دانش‌آموزان دارد؛ بر این اساس باید ایمنی سرویس مدارس و صلاحیت رانندگان مورد بررسی مدیران قرار گیرد. 

وی گفت: سلامت خودرویی که به عنوان سرویس مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز باید مدنظر باشد. ما در حوزه نظارت به طور جدی بر این امر نظارت داشته و آموزش رانندگان سرویس را نیز دنبال می‌کنیم.

فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص بازی دربی و حضور بانوان در این بازی اعلام کرد: در نودمین شهرآورد برای حضور بانوان پیش‌بینی نشده بنابراین از زنان خواهشمندیم این نکته را مدنظر داشته باشند.

سردار رحیمی گفت: بلیت‌های شهرآورد نود به صورت الکترونیکی فروخته می‌شود و همه ورزش‌دوستان باید بلیت‌های خود را از قبل به صورت الکترونیکی تهیه کنند؛ در روز بازی و در کنار استادیوم فروش بلیت انجام نخواهد شد؛ ورزش‌دوستان باید همراه با بلیت و کارت ملی به ورزشگاه مراجعه کنند.

رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به سؤالی در خصوص شناور شدن دو ساعت کار ادارات و سازمان‌ها در ابتدای مهر اعلام کرد: در راستای شناور شدن ساعت کاری کارمندان در ابتدای مهر ماه پلیس درخواست‌های خود را ارائه کرده است؛ پاسخ‌دهی به این موضوع در اختیار دولت است و ما منتظر نتیجه درخواست خود هستیم.

وی هدف از رزمایش مهر ایمن، شهر ایمن را ایجاد آمادگی هر چه بیشتر بین دستگاه‌های مختلف دانست و خاطرنشان کرد: این رزمایش نشان از هم‌افزایی و آمادگی تمام دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و امدادرسان است که تلاش دارند در جهت مهر ایمن قدم بردارند. 

منبع:فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد