پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۲۳۵۱۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
معاون آموزش و پرورش بوشهر:
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: کل پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته استان بوشهر پرداخت شد.
پاداش پایان‌خدمت همه فرهنگیان بازنشسته استان بوشهر پرداخت شد

به  گزارش سوک به نقل از مهر،غلامرضا دانش فر  اظهار داشت: پس از پیگیری‌های مکرر و تامین اعتبار لازم ۱۰۰ درصد حق الزحمه مرخصی ذخیره و پاداش پایان خدمت ۶۵۸ نفر از فرهنگیان بازنشسته سال ۱۳۹۷ در استان پرداخت شد.

وی یادآور شد: در شهریورماه سال جاری ۵۰ درصد پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته استان پرداخت شد و اکنون فرهنگیان بازنشسته هم استانی در سال گذشته پاداش پایان خدمت و حق الزحمه مرخصی ذخیره خود را بطور کامل دریافت کرده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان بوشهر به مطالبات معوقه معلمان حق تدریس هم اشاره کرد و گفت: از سال تحصیلی  گذشته حق تدریس دو ماه آذر و دی هم پرداخت شد.

دانش‌فر اضافه کرد: در مجموع مطالبات معلمان حق تدریس استان از ماه های بهمن و اسفند سال تحصیلی  قبل و تاکنون پرداخت نشده، که برای تامین اعتبار ماه های باقی مانده پیگیر هستیم.

وی به نشست اخیر با مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش در مورد سند تحول بنیادین اشاره و گفت: استان بوشهر در بحث تدوین سند تحول بنیادین از استان های پیشرو در کشور بوده است.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش بوشهر ادامه داد: در بحث سند تحول با همه چالش هایی زمانی، تدوین سند تحول بنیادین و انتظارات از مدارس با کار جهادی در استان به پایان رسید و برنامه های مناطق استان نیز در قالب کتاب رونمایی شده است.

وی افزود: امیدواریم هر چه زود ترهم زمان با سراسر کشور اجرای آن بخش از تحول سند بنیادین که مربوط به نظام رتبه بندی حقوق فرهنگیان هست در استان هم عملیاتی شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد