پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۲۳۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با اشاره به امنیت مطلوب و پایدار در سطح استان، گفت: نیروی انتظامی استان بوشهر عملکرد مطلوبی داشته است و مردم از این نیرو رضایت دارند.
وضعیت امنیت در سطح استان بوشهر مطلوب است

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند صبح شنبه در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف افتخار آفرینی کرده است و شاهد خدمات گسترده‌ای از سوی این نیرو هستیم.

وی امنیت پایدار استان بوشهر و دیگر نقاط کشور را نتیجه تلاش‌های نیروهای مسلح به‌ویژه نیروی انتظامی دانست و اضافه کرد: خدمات شایسته نیروی انتظامی در خور تقدیر و تحسین است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه بخش عمده‌ای از امنیت پایدار جامعه محصول تلاش نیروی انتظامی است خاطرنشان کرد: کشور ما در حالی که درگیر جنگ اقتصادی است ولی دارای امنیت پایدار و باثباتی است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار نیروهای مسلح ما باعث شده تا دشمنان دیگر گزینه نظامی روی میز خود نداشته باشند، تصریح کرد: اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی بسیاری از توطئه‌های دشمنان را ناکام کرده است.

گراوند با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در تامین امنیت داخلی کشور، بیان کرد: مردم از خدمات و عملکرد نیروی انتظامی رضایت دارند و به امنیت کشور در بخش‌های مختلف نمره قبولی داده‌اند.

وی با بیان اینکه امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی محقق شده است،‌ ادامه داد: نمره نیروی انتظامی استان بوشهر در حوزه‌های مختلف قابل قبول ارزیابی می‌شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد