پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۲۳۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
فرمانده سپاه استان بوشهر:
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه امروز ذخایر دشمن رو به نابودی است، گفت: همه راهکارهای دشمن تضعیف شده و راهبرد تحریم دشمن بی خاصیت شده است.
راهکارهای دشمن تضعیف شده است/ بی‌خاصیت شدن راهبرد تحریم

به گزارش سوک، سردار علی رزمجو سه شنبه شب در مراسم یادواره شهدای خلیج فارس که در روستای بحیری شهرستان دشتی برگزار شد اظهار داشت: اربعین نماد عمودی است که به ما می آموزد که به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد چهره ی دین و دینداری و ولایتمداری خدشه وارد شود.

وی افزود: مراسم سالگرد شهدای خلیج فارس با ایام اربعین تقارن پیدا کرده است برای اینکه خون شهیدان متصل به ثارالله است و همیشه حماسه های آنها جاودانه و گرامی است.

رزمجو ادامه داد:  شهادت حلقه واصل جامعه و آسمان ملکوت است و شهدای خلیج فارس حلقه واصل خلیج فارس و امواج خروشان آن به ملکوت هستند.

وی ادامه داد: در ۳۲ سال پیش حماسه آفرینی‌های شهید مهدوی و توسلی و دیگر همرزمان آنها حماسه خلق کردند که اعتماد به نفس و عزت و اقتدار در دوران حال و آینده در خلیج فارس رقم زدند.

رزمجویادآور شد:  این عزیزان در مقابل آمریکا سرسختانه ایستادگی کردند و در میدان نبرد قرار گرفتند و با شجاعت بالگرد آمریکا را سرنگون کردند.

وی گفت : شهدای خلیج فارس در کمال خضوع و خشوع و در عین حال با جرات و شجاعت به دریا زدن و در مقابل بزرگترین قدرت ظاهر عالم ایستادگی و اقتدار بی نظیر خلق کردند که در طول تاریخ ضبط شد.

رزمجو یادآور شد: امروز بعد از گذشت ۳۲ سال از این حماسه بزرگ همچنان جاودانه است و حضور شما در این مراسم گواه این موضوع است.

وی یاد آور شد:  هر چقدر از زمان می‌گذرد انقلاب اسلامی وسیع‌تر و گسترده‌تر و مقتدرتر می شود و دشمنان انقلاب در شرایط سخت تر از گذشته قرار می گیرند.

رزمجو یادآور شد:  امروز ذخایر دشمن رو به نابودی است، هزینه دشمن در مقابل ایران بالا رفته است، همه راهکارهای دشمن تضعیف شده و راهبرد تحریم دشمن بی خاصیت شده و قدرت نظامی دشمن فرسوده و قادر نیست نسبت به اهداف سیاسی هم‌راستا شود.

فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر اضافه کرد: امروز به واسطه قدرت ایران و حماسه شهدا به این نقطه رسیدند که قدرت نظامی دشمن و سیاسی با هم هماهنگ نیستند و ما شاهد شکست های پی در پی دشمن در عرصه های مختلف سیاسی و نظامی در مقیاس جهانی هستیم.

وی با بیان اینکه مرگ تدریجی امپراطور بزرگ آمریکا به صدا در آمده است، خاطرنشان کرد: امروز به برکت خون شهیدان و تدابیر مقام معظم رهبری و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و آزادگان جانبازان دشمن را قفل کرده ایم.

رزمجو یادآور شد: اگر آمریکا اقدامی نابجا انجام دهد از آسمان، دریا، کوه آتش بر سر آنها فرود خواهد آمد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد