دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۲۲۳۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶
دادستان ایرانشهر: با انتشار دهندگان خبر جعلی حمله مسلحانه به اتوبوس ایرانشهر برخورد می‌شود
به گزارش سوک، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: انتشار خبر حمله مسلحانه به اتوبوس ایرانشهر- شیراز در محور بمپور در فضای مجازی کذب است و با انتشار دهندگان این خبر جعلی براساس قانون برخورد می‌شود.

محسن گل‌محمدی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه هیچ حمله و سرقت مسلحانه‌ای در راههای ارتباطی این شهرستان رخ نداده است، اظهار داشت: بدنبال اختلاف دو برادر از اتباع بیگانه یک دستگاه اتوبوس مسافربری متعلق به یکی از این برادران که از ایرانشهر عازم شیراز بود امشب در محور بمپور توسط برادر دیگر با پرتاب سنگ و شکسته شدن شیشه اتوبوس متوقف شده و ۲ برادر با هم به جر و بحث پرداخته و قصد درگیری فیزیکی با یکدیگر را داشتند که با وساطت مسافران و اطلاع آنان به پلیس فرد مهاجم متواری شده است.

وی افزود: ماموران انتظامی با اطلاع از این حادثه در محل حضور یافته و به بررسی موضوع پرداختند و اکنون در حال پیگیری و جستجو برای یافتن فرد مورد نظر هستند.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر ادامه داد: این حادثه که براثر اختلاف این ۲ برادر و سنگ پرانی و متوقف شدن اتوبوس رخ داد توسط برخی افراد در فضای مجازی با عنوان «حمله مسلحانه به اتوبوس مسافری ایرانشهر به شیراز» منتشر شده و متاسفانه همچنان در حال بازنشر است در حالیکه هیچ گونه حمله و یا سرقت مسلحانه ای صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: در واقع اختلافات مالی بین دو برادر تبعه بیگانه منجر به وقوع این حادثه شده است و عده ای با هدف تشویش اذهان عمومی اقدام به انتشار خبر دروغ و جعلی کرده اند که دستگاه قضایی با افرادی که اقدام به نشر اینگونه اخبار کذب در فضای مجازی می کنند برخورد قانونی خواهد کرد.

گل محمدی از مردم فهیم و آگاه ایرانشهر و سایر شهروندان خواست با هوشیاری کامل به اینگونه اخبار جعلی که از سوی افراد فرصت طلب و مغرض انتشار می یابد، توجهی نکرده و مطمئن باشند که نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی با تلاش شبانه روزی از امنیت و آرامش عمومی محافظت کرده و با مخلان امنیت بر اساس قانون برخورد می کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد