دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۲۲۳۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
عضو کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال گفت: پرسپولیس و استقلال از طلبکارانی که شکایت‌شان در AFC ثبت شده بود رضایت گرفتند.
سرخابی‌ها چطور مجوز حرفه‌ای گرفتند؟
به گزارش سوک، رضا درویش در مورد تشکیل جلسه کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای اظهار داشت: ما بررسی‌های لازم را انجام داده‌ایم. اکثر باشگاه‌های لیگ برتری برای دریافت مجوز مدارک‌شان کامل بود و پاسخ مثبت دریافت خواهند کرد. 

وی افزود: البته یکسری مجوز حرفه‌ای و بین‌المللی داریم که فقط برخی از باشگاه‌ها شرایط دریافت آن را دارند و یکسری از باشگاه‌ها نیز می‌توانند فقط مجوز ملی دریافت کنند و برخی باشگاه‌ها نیز متأسفانه شرایط دریافت مجوز ملی را هم ندارند.

عضو کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال در مورد اینکه وضعیت پرسپولیس و استقلال چگونه است و آیا آنها می‌توانند با وجود بدهی‌های فراوان در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده شرکت کنند، گفت: مشکل پرسپولیس و استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حل شده است و آنها مجوز حرفه‌ای دریافت می‌کنند.

در مورد بدهی‌هایشان هم باید بگویم طلبکارانی که شکایت آنها در AFC ثبت شده بود و یا بر علیه باشگاه رأی محکومیت داشتند مشکلش برطرف شده و این باشگاه‌ها از طلبکاران خود رضایت گرفته‌اند و برای این بدهی‌ها تعیین تکلیف شده است. پرسپولیس و استقلال فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا می‌توانند حاضر شوند.

درویش در مورد اینکه چه باشگاه‌هایی  شرایط دریافت مجوز ملی را هم نداشته‌اند، گفت: بهتر است که اسمی از این باشگاه‌ها نبریم اما می‌توانم بگویم 20 درصد از باشگاه‌های لیگ برتری شرایط دریافت مجوز ملی را هم کسب نکرده‌اند.
 
منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد