يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 31
کد خبر: ۲۲۴۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: ۷۰۰ استاندارد ملی در استان بوشهر تدوین شد.
به گزارش «جنوب نیوز»؛ محمد رحیم بهره‌مند در مراسم روز استاندارد در بوشهر اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ استاندارد در استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته و برنامه‌های متنوعی اجرایی شده است.
 ۷۰۰ استاندارد ملی در استان بوشهر تدوین شد

وی به نقش بسیار مهم استاندارد در عرصه صادرات اشاره کرد و ادامه داد: رعایت الزامات استاندارد در عرصه تولید، مصرف و تجارت یک ضرورت و نیاز اساسی است و همه فعالین این بخش باید به سمت استاندارد بروند.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر با بیان اینکه همه ما باید مروج فرهنگ استاندارد باشیم اضافه کرد: شعار امسال روز جهانی استاندارد که بر اساس پیشنهاد اعضا و بر اساس نیاز انتخاب شده است، «استاندارد ویدئویی خالق صحنه جهانی» است.

بهره‌مند با بیان اینکه بسیاری از خدمات فنی و آزمایشگاهی سازمان استاندارد در بوشهر انجام می‌شود، تصریح کرد: استاندارد فانتزی نیست و هر کالای غیراستاندارد می‌تواند زندگی مردم را به خطر بیاندازد.

وی ادامه داد: در حال حاضر، موضوع استاندارد از مزرعه تا خانه مد نظر است و استاندارد باید در فرهنگ مردم قرار گیرد و تنها به موضوع تنبیهی توجه نشود و تشویق نیز مد نظر باشد.

در این مراسم از واحدهای برتر و نمونه استان بوشهر در حوزه‌های تولیدکنندگان نمونه، آزمایشگاه‌های همکار استاندارد و کارشناسان اداره کل استاندارد استان بوشهر قدردانی شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد