پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 13
کد خبر: ۲۲۴۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر برطرف کردن مشکلات آبرسانی بوشهر را در اولویت دانست و با اشاره به افزایش ظرفیت آب گفت: در این راستا ۱۸۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های آبرسانی مصوب شده است.
به گزارش «جنوب نیوز»؛ عبدالحمید حمزه‌پور در بررسی اجرای مخزن ذخیره آب 10 هزار متر مکعبی در شبانکاره اظهار داشت: این مخزن که در مسیر خط آبرسانی کوثر قرار دارد به ظرفیت 10 هزار متر مکعب اجرا می‌شود که با تکمیل آن میزان آبدهی در شبکه آبرسانی بوشهر افزایش می‌یابد.

وی اجرای پروژه بهسازی بستر و احداث مخزن 10 هزار متر مکعبی شبانکاره را با هدف تکمیل فرآیند افزایش ظرفیت آب شهر بوشهر دانست و تصریح کرد: پروژه مذکور در 2 بخش است که بخش نخست بهسازی بستر شامل اجرای 91 شمع بتنی و 566 عدد ستون شنی و به ارتفاع میانگین شش  متر است.

حمزه‌پور بخش ‌دوم این پروژه را شامل احداث مخزن 10 هزار مکعبی بتنی  دانست و گفت: این پروژه‌ها در مجموع با اعتبار 180 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه یاد شده حدود 40 درصد است خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در صورت تامین اعتبار به‌موقع حداکثر تا خردادماه سال آینده این پروژه تکمیل و به‌بهره‌برداری برسد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد