جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 29
کد خبر: ۲۲۴۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
مدیرکل گمرک بوشهر:
اظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: محموله بزرگ مکمل غذایی و آمپول جوان‌سازی پوست قاچاق در دیر کشف شد.
محموله بزرگ مکمل غذایی و آمپول جوان‌سازی پوست قاچاق در دیر کشف شد

به گزارش سوک، بهروز قره بیگی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقابله با قاچاق را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم و کارکنان گمرکات استان به این موضوع توجه خاص و ویژه‌ای دارند.

وی خاطرنشان کرد: با هوشیاری کارکنان در گمرک دیر حدود ۹۰ هزار عدد قرص مکمل غذایی قاچاق و همچنین ۴۳۲ عدد آمپول جوانسازی پوست (آبرسان) قاچاق در بندر دیر کشف و ضبط شد.

مدیرکل گمرک بوشهر اضافه کرد: قاچاقچیان قصد داشتند کالاهای یاد شده را بدون اخذ مجوزهای لازم از دستگاه‌های ذی ربط وارد کشور کنند که با هوشیاری کارکنان گمرک مواجه شده و کالای آن کشف و ضبط شد.

وی افزود: در دو محموله کشف شده تعداد ۴۳۲ عدد آمپول ۱۰ میلی متری جوان سازی پوست به ارزش تقریبی ۲۵۹ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر اضافه کرد: همچنین در همین گمرک و از موتولنج دیگر تعداد ۸۹ هزار و ۱۱۰ عدد قرص مکمل غذایی قاچاق و ۸۴ بشکه مکمل غذایی به صورت ژله‌ای ساخت کشور آمریکا از چشمان تیزبین کارکنان گمرک پنهان نماند.

قره بیگی افزود: مکمل غذایی مکشوفه تحت ۲۴ برند مختلف آمریکایی در قالب ۹۱۶ قوطی  و ۸۴ بشکه  یک لیتری  و به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال است.

  ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر یادآور شد: در همین راستا کالاهای مکشوفه یاد شده پس از تنظیم صورتجلسه کشف، تشکیل پرونده و به مراجع قضایی ارجاع شده است.

وی با بیان اینکه اولویت‌های گمرک مبارزه با قاچاق کالا به ویژه  ممانعت از ورود کالاهای ممنوعه و بدون مجوز به کشور است، خاطرنشان کرد: در همین راستا ماموران و کارکنان گمرکات استان بوشهر با حساسیت و هوشیاری بالا همواره سعی کرده اند به عنوان مرزبانان اقتصادی کشور در امر مبارزه با قاچاق کالا پیش قدم باشند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد