پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 02
کد خبر: ۲۲۴۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
در مراسم آغاز امامت ولی عصر در آبپخش
برای خیلی ها حضور کسی مانند جبرائیلی آن هم در یک مراسم خانگی عجیب و غریب بود . سلفی گرفتن ها و گرفتن عکس های دسته جمعی با سخنران شروع شد . البته در این میان باب گفتگوهای نفر به نفر هم باز شد . بگذریم از دغدغه های انقلابی شرکت کنندگان که هرکدام از مدعوین با جبرائیلی مطرح می نمود . یکی از fatf گفت و دیگری از برجام ، یکی از دولت تدبیر نالید و دیگری صحبت از دغدغه های رهبری مبنی بر تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی داشت.
به گزارش سوک، حسین میر در صفحه اینستاگرام خود مطلبی از حضور یاسر جبرائیلی در مراسم آغاز امامت ولی عصر در آبپخش نوشت :

* اولین باری که در مراسمات منزل حاج حسین رضایی شرکت می کردم شاید دهه شصت بود . وجهه ای که از ایشان در ذهنم هست یک چهره مذهبی که علاوه بر اینکه نماینده برخی مراجع تقلید بود ; لیدری مسائل سیاسی مانند انتخابات ، راهپیمایی ها و ...  را بر عهده داشت.

* بعد از کلی دنبال پارکینگ گشتن و کوچه به کوچه رفتن برای یک جای پارک ، وقتی وارد محیط مراسم می شدی موج جمعیت , پراکندگی آن از سراسر  شهرستان( از تنگ ارم و دهرود گرفته تا بوشکان و کلمه ، از شبانکاره و سعدآباد و آبپخش و وحدتیه گرفته تا مرکز شهرستان) و طیف های مختلف موجود - از بازاری گرفته تا دانشگاهی و از مسئولین هیئات مذهبی گرفته تا اقشار عادی- چشم انسان را خیره می کرد ; جمعیتی بالغ بر ۱۲۰۰ نفر .

* جلسه که با پیش مقدمه ی دعای شریف کساء شروع شده بود با تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی رسمیت یافت . پس از آن خیر مقدم دکتر ابراهیم رضایی با مقدمه ای که از انتظار و مهدویت داشت آغازگر سخنرانی دکتر یاسر جبرائیلی بود .
جبرائیلی توانست به نحو احسن برنامه هفتم پیشرفت و توسعه را به نقد و بررسی بگذارد . تحلیلی که توان بیان و عمق تحلیل او را نشان داد . برنامه به غیر از زمان كوتاهی که جبرائیلی ارتباط صمیمی خود و دکتر رضایی و تاثیر گذاری او در سطح ملی را بازگو کرد بر پایه همین موضوع گذشت .

* هرچند مداحی و بعد از آن خوشامدگویی قاضی دكتر عبدالكريم رستگار بعنوان بزرگ طایفه پایان مراسم بود ، اما آغازگر روبوسی ها و تجدید دیدارها شد . تجدید دیدار کسانی که شاید مدت‌ها بود که زیر یک سقف و در یک تجمع گرد هم نیامده بودند . ۱۲۰۰ نفر انقلابی از چهار نسل متفاوت ، از جوان رای اولی تا عصا به دستانی که دیروز لیدری جریان انقلاب را بر عهده داشتند.

* برای خیلی ها حضور کسی مانند جبرائیلی آن هم در یک مراسم خانگی عجیب و غریب بود . سلفی گرفتن ها و گرفتن عکس های دسته جمعی با سخنران شروع شد . البته در این میان باب گفتگوهای نفر به نفر هم باز شد . بگذریم از دغدغه های انقلابی شرکت کنندگان که هرکدام از مدعوین با جبرائیلی مطرح می نمود . یکی از fatf گفت و دیگری از برجام ، یکی از دولت تدبیر نالید و دیگری صحبت از دغدغه های رهبری مبنی بر تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی داشت.

* جلسه شاید آغاز دورهم نشینی دوباره ی جریان انقلابی در یک وعده گاه قدیمی بود ; ولی پایانی بود بر این پندار که حتماً برای کار سیاسی باید شام داد ، کارت شارژ تقسیم کرد ، لیدرها را خرید و.... .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد