پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۲۴۶۸۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با تاکید بر این نکته که افزایش نرخ تاکسی‌ها غیرقانونی است گفت: در این راستا از زمان تغییر قیمت بنزین تاکنون ۲۰ پرونده افزایش نرخ آژانس‌های تاکسی تلفنی در تعزیرات حکومتی بوشهر تشکیل شده است.
به گزارش «سوک»؛ زهرا افضلی‌نیا در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به تغییر قیمت بنزین و تعیین سهمیه بندی ویژه ناوگان حمل و نقل شهری و برون  شهری اظهار داشت: با توجه به تعیین سهمیه بنزین برای حمل و نقل شهری و برون شهری از سوی وزارت نفت، هیچگونه افزایش قیمتی در حمل و نقل تاکسی‌های درون و برون شهری نخواهیم داشت.

وی، با تاکید بر برخورد قاطع با هرگونه افزایش قیمت حمل و نقل افزود:هرگونه افزایش قیمتی در  اجناس، کالا و خدمات عمومی با برخورد قانونی همراه است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر به بازرسی و بررسی‌های انجام شده در وضعیت قیمت ناوگان حمل و نقل درون و بروش شهری  استان بوشهر پرداخت و تصریح کرد: تاکنون 20 پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی که بدون مجوز اقدام به افزایش قیمت کرده بودند در تعزیرات حکومتی تشکیل شده که بلافاصله رسیدگی شد.

افضلی‌نیا با بیان اینکه حکم صادره برای متخلفان به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود افزود: افزایش قیمت تمامی اجناس کالا و خدمات در همه سطوح ممنوع است و کسانیکه اقدام به افزایش قیمت کنند بدون اغماض با آنان برخورد قاطع قانونی می‌شود.

وی، با بیان اینکه تاکنون افزایش قیمت کالا و سایر خدمات اعلام نشده است افزود: همه موارد پیشگیرانه برای افزایش قیمت‌ها انجام شده است که در این راستا سهمیه بنزین برای تمامی تاکسی‌ها و سرویس‌هایی که کارهای عمومی انجام می‌دهند در نظر گرفته شده است و در یکی دو روز آینده همه اینها عملیاتی می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر تاکید کرد: مردم هیچ نگرانی از این موضوع نداشته باشند و مطئمن باشند در آینده نزدیک شاهد فصل جدیدی در وضعیت خدمات رسانی خواهیم بود.

افضلی‌نیا از راه‌اندازی گشت‌های مشترک خبر داد و بیان کرد: در تمام شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر به ویژه در مرکز استان بوشهر حدود 9 گشت نظارت و بازرسی مشترک با سازمان صنعت، معدن و تجارت، راهداری  راه‌اندازی شده که نظارت ویژه‌ای بر قیمت کالا، تاکسی‌های درون و برون شهری، آژانس‌‌ها و سایر خدمات دارند.

 وی از کنترل قیمت کالا و خدمات در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با نظارت و فعالیت شبانه‌روزی قیمت کالا و خدمات کنترل شده و مردم اطمینان داشته باشند این وضعیت کنترل قیمت‌ها ادامه می‌یابد.نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد