سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 11
کد خبر: ۲۲۴۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
دادستان بوشهر:
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: دستگاه قضایی با متخلفانی که اقدام به تخریب اموال عمومی می‌کنند برخوردی قاطع خواهد داشت.
به گزارش «سوک»؛ علی حسن‌پور اظهار داشت: در روزهای اخیر و به دنبال اصلاح قیمت بنزین شاهد برخی اعتراض‌ها بودیم و در این بین برخی از افراد با سوءاستفاده از این فضا اقدام به اغتشاش کردند.

وی با تاکید بر اینکه مسیر مردم و سودجویان از هم جدا است و مردم باید هوشیار باشند، اضافه کرد: دستگاه قضایی با متخلفانی که اقدام به تخریب اموال عمومی می‌کنند برخوردی قاطع خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر تصریح کرد:‌ تخریب اموال و اماکن عمومی از جمله بانک‌ها، دستگاه‌های خودپرداز، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اخلال در نظم عمومی جرم است و با برخورد قاطع روبرو خواهد شد.

شناسایی اخلال‌گران

وی خواستار پرهیز از ضربه‌زدن و تخریب اموال عمومی شد و اضافه کرد: دستگاه انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی استان بوشهر نسبت به شناسایی اخلال‌گران اقدام کرده است و به زودی این افراد جلب می‌شوند.

حسن‌پور با بیان اینکه مردم باید مسیر خود را از خرابکاران جدا کنند، ادامه داد: دستگاه قضایی برخوردی قاطع با اعمال مجرمانه این افراد خواهد داشت./ مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد