دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۲۲۴۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
رئیس صنعت، معدن و تجارت بوشهر:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: گشت‌های نظارت بر بازار در استان بوشهر با همکاری سایر دستگاه‌ها تشدید شد.
گشت‌های نظارت بر بازار در استان بوشهر تشدید شد

به گزارش سوک، سید حسین حسینی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر تاکید ویژه‌ای بر نظارت مستمر بر بازار صورت گرفته است و در این راستا شاهد افزایش نظارت‌ها هستیم.

وی با اشاره به تشدید بازرسی‌ها، گشت‌های مشترک و حضور مداوم  بازرسان در سطح بازار خاطرنشان کرد: شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه افزایش غیر قانونی قیمت کالا و خدمات موارد را اطلاع دهند.

حسینی اضافه کرد: پیگیری لازم برای سوخت مورد نیاز آژانس‌های تاکسی تلفنی، سرویس مدارس دانش‌آموزی، وانت‌بارها، قایق‌ها، خودروهای استیجاری طرف قرارداد دستگاه‌های اجرایی و خدماتی، اسنپ و تپسی صورت گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: سهمیه لازم برای این موارد با همکاری شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و حوزه اقتصادی استانداری ارائه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به عدم اخذ انشعاب گاز توسط تعدادی از شهروندان در سطح استان و ضرورت برآورد میزان نیاز نفت سفید در سطح استان، فرمانداری‌ها نسبت به مطالعه و بررسی آمار جامعه هدف و مصرف کنندگان نفت سفید اقدام می‌کنند.

حسینی تصریح کرد: روسای اتاق های اصناف سراسر استان نسبت به حضور موثر و اثر بخش تمام بازرسین اصناف در سطح بازار اقدام کرده و از هرگونه افزایش خودسرانه قیمت کالا و خدمات که منجر به تخلف اقتصادی خواهد شد ممانعت کنند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد