جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 10
کد خبر: ۲۲۴۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴
رئیس سازمان مدیریت بوشهر:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر تکمیل طرح‌های نیمه تمام تمام را یک اولویت دانست و گفت: ۳۰ پروژه بزرگ استان بوشهر دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.
۳۰ پروژه بزرگ استان بوشهر دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد

به گزارش سوک، علی درویشی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش گسترده‌ای برای توسعه استان بوشهر صورت گرفته است و در این راستا طرح‌ها و پروژه‌های متعددی در دستور کار قرار گرفته است.

وی روند اجرای طرح‌های عمرانی استان بوشهر را ملطوب توصیف کرد و ادامه داد: در هفته دولت امسال هشت هزار میلیارد ریال پروژه افتتاح شد و تا دهه فجر امسال نیز ۳۰ پروژه عمرانی بزرگ در استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

درویشی با اشاره به اینکه در هر یک از شهرستان‌های استان بوشهر سه پروژه مهم تکمیل و افتتاح می‌شود، تصریح کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی به عنوان یک اولویت در دستور کار است و طرح‌های با پیشرفت بال در اولویت هستند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر در جذب اعتبار با یک اختلاف بسیار زیاد رتبه اول را با افزایش ۱۸  تا ۲۰ درصدی به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با حضور ۹ هزار و ۱۷۰ نفر بیان کرد: استان بوشهر در این آزمون ۷۱۰ سهمیه دارد که مربوط به ۱۱ دستگاه اجرایی است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد