جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 10
کد خبر: ۲۲۴۸۱۰
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
با ۳۰۰ نیرو و ۲۲۰ دستگاه خودرو؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: ۳۰ اکیپ با بیش از ۲۲۰ دستگاه خودرو و ۳۰۰ نیرو در طرح راهداری زمستانی استان بوشهر فعالیت می‌کند.
اجرای طرح راهداری زمستانی در استان بوشهر/ ۳۰ اکیپ مستقر شد

به گزارش سوک،سید حمیدرضا علم  اظهار داشت: به منظور اجرای طرح زمستانی راهداری در استان بوشهر ۳۰ اکیپ در سطح استان سازماندهی شده است که در نقاط مختلف به ارائه خدمات می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه در این تیم‌ها ۳۰۰ نفر از نیروهای راهداری با ۲۲۰ دستگاه ماشین آلات راهداری فعالیت دارند، اضافه کرد: این اکیپ‌ها در محورهای ارتباطی و مناطق حیاتی استان بوشهر مستقر می‌شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر از ارائه خدمات، ارتقای توانمندی و حفظ آمادگی نیروهای راهداری به عنوان اهداف این طرح یاد کرد و افزود: مراقبت از راه‌ها، ابنیه و تاسیسات موجود محورهای ارتباطی از برنامه‌های این اکیپ‌ها است.

وی با اشاره به استقرار تیم‌ها در ۱۰ راهداری و هفت راهدارخانه و گلوگاه‌ها و مناطق حیاتی راه‌های استان، بیان کرد: برای ارائه خدمات مناسب، از امکانات، ظرفیت و قابلیت مرکز مدیریت راه‌های استان استفاده می‌شود.

علم با اشاره به استقرار بخشی از لجستیک سنگین راهداری در مناطق کوهستانی استان برای بازگشایی مسیر در حوادث احتمالی همچون ریزش کوه، گفت: این دستگاه‌ها در محورهایی چون محور دالکی - کنارتخته، اهرم - فراشبند و جم - عسلویه مستقر می‌شوند.

وی با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته برای لایروبی رودخانه‌ها و دهانه پل‌ها ادامه داد: این اقدامات در راستای هموارسازی مسیر سیلاب‌ها و عبور ایمن و کم خطر آب‌های سطحی از عرض محورهای ارتباطی انجام گرفته است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد