جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 10
کد خبر: ۲۲۴۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری بوشهر:
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری بوشهر گفت: در راستای ارائه خدمات بهینه حمل‌ونقل به شهروندان بوشهری، تمهیدات ویژه‌ای در این خصوص به مرحله اجرا درآمده است.
اجرای تمهیدات ویژه برای ارائه خدمات بهینه حمل و نقل به مردم بوشهر

به گزارش سوک، حسن شجاعی بعدازظهر شنبه  در جمع مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: ۴۹۱ خودرو سازمان‌دهی شده در قالب سرویس مدارس وجود دارد که به زودی و با اخذ راه‌کارهای مناسب زمینه ارائه سوخت به این وسایل نقلیه انجام می‌شود اما در این شرایط هیچ سرویس مدرسه‌ای حق افزایش کرایه خود از دانش آموزان ندارد.

خدمت‌رسانی به مردم با ۳۰ دستگاه اتوبوس

وی تصریح کرد: بر اساس یک برآورد کلی، نیازهای مناطق و محلات مختلف شهر بوشهر احصاء شده و زمینه خدمت‌رسانی به مردم از طریق ۳۰ دستگاه اتوبوس انجام می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر افزود: اتوبوس‌های این سازمان روزانه از ساعت شش و ٣٠ دقیقه صبح لغایت ۲۲ در سطح شهر، محلات و حومه بوشهر فعال بوده و اقدام به جابجایی مردم می‌کنند.

اختصاص یک دستگاه اتوبوس به محلات جنوبی شهر بوشهر

شجاعی از اختصاص یک دستگاه اتوبوس به محلات جنوبی شهر بوشهر خبر داد و اضافه کرد: برای رفاه حال مردم محلات بهمنی، دواس، خواجه‌ها، شغاب و جلالی یک دستگاه اتوبوس به شکل اختصاصی در نظر گرفته‌شده که از ساعت اولیه صبح تا ساعت ۱۹ اقدام به جابجایی مردم این محلات می‌کند.

وی ادامه داد: همین شرایط برای شهرک‌های نیایش و مسکن مهر هم دیده‌شده و روزانه از ساعت شش و ٣٠ دقیقه از طریق اتوبوس‌های اختصاصی خدماتی به مردم این مناطق به میدان مطهری ارائه می‌شود.

راه‌اندازی خط ساحلی

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر یادآور شد: راه‌اندازی خط ساحلی از دیگر خدمات این سازمان است که از میدان معلم آغاز و پس از طی مسیرهای خیابان‌های شهید رئیسعلی دلواری و شهید چمران به محلات جلالی، شغاب و میدان رفاه منتهی می‌شود.

شجاعی بیان کرد: در راستای کاهش اتلاف وقت مردم، برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای بوده که هر ۱۵ تا بیست دقیقه یک اتوبوس از مبدأ وارد خطوط می‌شود که بر اساس برآوردهای انجام‌شده رضایت خوبی هم توسط مردم نسبت به این سرویس‌دهی‌ها عنوان‌شده است.

وجود ۲۰۰ تاکسی فعال درون‌شهری

وی با اعلام وجود ۲۰۰ تاکسی فعال درون‌شهری گفت: بازرسان ما در قالب گشت‌های مختلف و مستمر فضای کاری تاکسی‌ها در سطح شهر را رصد می‌کنند تا به شکل پایداری شاهد ارائه خدمت به مردم باشیم.

تاکنون گزارشی از افزایش قیمت تاکسی‌ها دریافت نکرده‌ایم

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر ادامه داد: با وجود افزایش بهای سوخت و اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، تاکنون گزارشی از افزایش قیمت تاکسی‌ها دریافت نکرده‌ایم و همچنان تاکسی‌ها بر اساس مصوبات قبلی اقدام به اخذ کرایه از مردم می‌کنند.

اختلالی در جابجایی مردم وجود ندارد

شجاعی با بیان اینکه اختلالی در جابجایی مردم وجود ندارد اظهار داشت: در کنار تاکسی‌های درون‌شهری، وجود چهار شرکت فعال تاکسی‌رانی در شهر بوشهر سبب شده تا اختلالی در جابجایی مردم وجود نداشته باشد.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر خاطرنشان کرد: شماره تلفن ۱۳۷ شهرداری آماده دریافت انتقادات، پیشنهادات و شکایات شهروندان در خصوص هرگونه اختلال در سرویس‌دهی اتوبوس‌های شهرداری و افزایش کرایه توسط تاکسی‌های درون‌شهری است.

/مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد